Комплексне проектування оптимізує розробку та виробництво продукції.

Огляд

Комплексне проектування завдяки безперервній передачі даних  

Комплексне проектування завдяки безперервній передачі даних

  • Продукція розробляється за допомогою різних інструментів проектування, оптимізованих для різних завдань. Тому інструменти мають свою власну мову, не сумісні один з одним та поєднуються за допомогою лише декількох інтерфейсів.
  • Під час проектування значні зусилля потрібні для переведення даних з одного формату в інший.

Застосування

Інтерфейси лише в одному напрямку  

Інтерфейси лише в одному напрямку

При проектуванні шафи керування відсутній чітко заданий порядок використання інструментів. Так, наприклад, спочатку за схемою створюється відповідний інструмент, який включає в себе інтерфейс до конфігуратора електронних компонентів.

Зі схеми відводяться зібрані клемні колодки, необхідні для планування монтажної конструкції. Монтажна конструкція в свою чергу виступає в якості основи для концепції електричного монтажу. Інтерфейси для таких інженерних ланцюжків існують вже сьогодні, як правило, лише в одному напрямку. Навіть малі зміни призводять до значних переробок. Якщо інтерфейсів не існує, дані проекту часто доводиться конвертувати або навіть переносити вручну. На шляху через різні інструменти проектування дані також можуть бути втрачені.

Рішення

Формат даних для всіх інструментів проектування  

Формат даних для всіх інструментів проектування

З AutomationML був створений формат обміну даними проектування на основі XML, який поєднує інші формати даних. На основі точного опису продукту інтелектуальні технічні системи можуть автоматично ідентифікувати виробничі станції, необхідні для підготовки продукту.

Призначення AutomationML полягає в тому, щоб усі інструменти проектування працювали з однаковими файлами. Кожен інструмент виконує зчитування та запис тільки в тій частині, яка є релевантною для нього. Щоб усі інструменти мали загальне розуміння аспектів, описаних в файлах, AutomationML містить так звані бібліотеки класів ролей. Всі об'єкти в форматі обміну даними мають вказувати на клас ролі, щоб значення даного об'єкту було однозначним для всіх інструментів проектування.

Для цього на допомогу приходить eCl@ss. Міжнародний міжгалузевий стандарт даних потужності та продукції використовується для класифікації та однозначного опису продукції та послуг. Він містить близько 39 000 класів продукції та 16 000 характеристик і охоплює більшість існуючих в продажу товарів та послуг. Необхідні структури для відображення даних в інструментах ECAD визначаються незалежно від системи.

Завдяки використанню eCl@ss разом з основними даними продукту CAE, серед іншого, також визначається необхідна інформація щодо електромонтажу, яка необхідна для автоматичного прокладення кабелів в розподільній шафі. Виробник пристрою також більше не повинен підтримувати різні формати обміну, щоб користувач міг відтворити його дані в цільовому форматі.

Висновок

Комплексне проектування є ключем до ефективної розробки продукції. Це вимагає поєднання інструментів проектування, які можуть обробляти через інтерфейс загальні формати та джерела даних. Завдяки використанню та комбінуванню таких стандартизованих форматів як AutomationML та eCl@ss результат комплексного проектування — цифровий опис продукції — може застосовуватися навіть у виробництві.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити