Виготовлення розподільних шаф в галузі виробництва напоїв: економічність навіть при партії в 1 одиницю

Огляд

Krones обирає концепцію ClipX

Krones обирає концепцію ClipX

  • Компанія Krones AG, всесвітній виробник систем фасування та упаковки, постійно оптимізує не тільки свої рішення, але й виробничі процеси.
  • Концепція від Phoenix Contact дозволяє виробляти постійно зростаючу кількість розподільних шаф швидко, безпомилково та економічно.

Застосування

Розвиток установки з точки зору Industrie 4.0  

Krones розвиває інноваційні установки

Концерн Krones планує, розробляє та виробляє машини та комплексні установки для галузі обробки, фасування та упаковки. До сьогодні повністю зібрані клемні колодки, необхідні для виробничої лінії, вироблялися в декілька етапів вручну.

Після розрізання відповідної DIN-рейки необхідна клема фіксується защіпкою. Після цього співробітник готує та монтує матеріали для маркування, такі як штекер, перемичка та інші аксесуари.

Рішення

eCl@ss та AutomationML  

Загальні стандарти eCl@ss та AutomationML

В розроблених компанією Phoenix Contact установках йдеться про поєднання технології Clipx-Cutter та Clipx-Loader, розроблених на власних машинобудівельних лініях.

Розташовані в накопичувачі DIN-рейки тут індивідуально ріжуться на необхідну довжину відповідно до потреб. В додатковому обладнанні залишки можна встановити в установку вручну. На наступному етапі DIN-рейки повністю автоматично оснащується різними видами клем (до 50 варіантів) за допомогою складної технології подання. Запатентоване логістичне рішення продукції дозволяє працівнику заповнювати накопичувач одночасно з обробкою або повністю замінити його в разі потреби. Розташована в центрі відносно обслуговуючого персоналу допоміжна система збірки забезпечує можливість інтеграції інших типів клем згідно з вказівками без необхідності програмування або витратного обслуговування установки.

Автоматичне замовлення з конструкторського відділу або з пулу замовлень виробника за допомогою системи керування Clipx-Control виконується установкою без проміжних етапів, а працівник постійно інформується про стан установки. Крім того, установка перевіряє, чи може бути виконане замовлення ж або воно містить конструкторські помилки та буде відправлене назад для виправлення.

В цьому контексті істотного значення набуває сумісність усіх даних: від програмного забезпечення E-СAD, що застосовується, до керування виробничими процесами. Таким чином, один з ключових аспектів перспективного проекту Industrie 4.0 перетворюється на рішення: виробництво продукції в партії від одиниці з витратами на одиницю як при серійному виробництві.

Висновок

Компанії Krones та Phoenix Contact вже розробляють концепцію для подальших окремих фаз процесів в галузі виробництва шаф керування, що стануть у нагоді також іншим виробникам розподільних шаф.

Наприклад, мова йде про стандартизацію даних про продукцію на основі стандарту класифікації eCl@ss. Якщо ідентичні описи продукції надалі будуть використовуватися на стандартній мові опису, наприклад AutomationML, необхідну інформацію можна буде надавати в потрібний час та в потрібному місці навіть в неоднорідному системному середовищі з різними установками та інструментами.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити