Industrie 4.0

Industrie 4.0

Розумне виробництво завтрашнього дня: із нашим досвідом та рішеннями ми орієнтуємо вашу продукцію на майбутнє.

Категорії

Що таке Industrie 4.0?

За бажанням замовника розумна фабрика (smart factory) виготовляє індивідуальну продукцію  

Industrie 4.0 та Internet of Things

Для того, щоб подолати проблеми промисловості в нашому цифровому світі, ми фокусуємо постійні зміни в терміні: Industrie 4.0.

За цим ховається оцифрування продукції, виробничих технологій та процесів. Цифрові дані використовуються незалежно від підприємства всіма учасниками у бізнес процесах та процесах формування вартості. Віртуальний та реальний світи зливаються протягом всього життєвого циклу продукту.

На основі цього розвивається Інтернет речей (Internet of Things, IoT), в якому компоненти, продукти або установки, які можуть бути однозначно ідентифіковані на фізичному рівні, мають віртуальне відображення. В цьому світі всі частини промисловості поєднуються в мережу. Люди, машини та продукти обмінюються даними між собою.

Чому четверта промислова революція?

Smart factory (розумна фабрика) має за мету оцифрування нашого світу виробництва  

Четверта промислова революція

Постійна зміна світу виробництва проявилася в перших трьох промислових революціях: винахід парової машини, масове виробництво засноване на розділені праці та автоматизація завдяки технологіям керування. Сьогодні ми переживаємо цифрову трансформацію у інтелектуальне виробництво. Industrie 4.0 демонструє рішення, яке дозволяє оптимізувати складні виробничі процеси за допомогою нових технологій. Промислове виробництво та інформаційні технології разом демонструють все більше зростання.

Під час цієї четвертої революції виникає розумна фабрика Smart Factory. Вони описують ефективне виробництво з можливістю пристосування, яке в кожен момент часу досягає оптимального формування вартості. Мережі формування вартості, які самостійно організуються, можна оптимізувати за різними критеріями, наприклад, відповідно до витрат, наявності або споживанням ресурсів.

Industrie 4.0 в компанії Phoenix Contact

Phoenix Contact виготовляє продукцію від однієї одиниці в повністю автоматичному режимі  

Приклад інтелектуального виробництва

Разом з клієнтами і партнерами ми активно створюємо рішення для майбутнього. З нашим майже 100-річним досвідом в машинобудуванні та автоматизації сьогодні ми найкращим чином обладнані для того, щоб перетворити цифрову трансформацію нашого світу на інтелектуальне виробництво майбутнього.

Високий ступень глибини виробництва, власні машинобудівні потужності та професійні ноу-хау в галузі автоматизації: це лише три з багатьох причин, чому Phoenix Contact є надійним партнером.

Ми втілюємо у власне виробництво все, що сьогодні є можливим. Тут ви можете знайти приклади застосування для використання Industrie 4.0 Підвищуйте рівень стійкості до погодних умов з інтелектуальною продукцією для максимальної ефективності та гнучкості. Для цього ми розробляємо компоненти, системи та рішення.

Наші поля дій, орієнтовані на практичне застосування

Для того, щоб зробити переваги Industrie 4.0 відчутними, ми працюємо полі дії, орієнтованому на практичне застосування.

Натисніть на наступне посилання, щоб дізнатися більше про поля дій, орієнтовані на практичне застосування.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс


Технологія PLCnext Technology: відкрита та націлена у майбутнє

Технологія PLCnext Technology відповідає усім вимогам у світі Інтернету речей


Smart Factory

Безперервне використання цифрових даних у виробництві


Цифрова трансформація у Phoenix Contact

Інтерв’ю про майбутнє автоматизації

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити