Галузеві рішення в Україні

References in Ukraine

Галузеві рішення в Україні

Цей розділ присвячений проектам, що були реалізовані партнерами Phoenix Contact в Україні

В цьому розділі ви знайдете інформацію про проекти, що були реалізовані в Україні з використанням компонентів Phoenix Contact.

Системи дистанційного автоматизованого управління елеватором

Система дистанційного автоматизованого управління елеватором від групи підприємств Зернова столиця та Укрелеваторбуд (м.Одеса)  

Система дистанційного автоматизованого управління елеватором від групи підприємств "Зернова столиця" та "Укрелеваторбуд" (м.Одеса)

Розробник:

група підприємств "Зернова столиця" та "Укрелеваторбуд" (м.Одеса)

Проектування, виготовлення, монтаж і наладка систем електросилового та дистанційного автоматизованого управління елеватором

Рішення оперативного блокування підстанції

Розробник:

Корпорацієя Електропівденмонтаж

Структура рішення побудована за допомогою мережі PROFINET-IO, що  надає безліч переваг, як для системних інтеграторів, так і для виробників машин і устаткування. Поєднуючи в собі відому простоту використання мережі PROFIBUS-DP і стандартний фізичний рівень мережі Ethernet, мережа PROFINET-IO відрізняється вищою швидкістю зв'язку, простішим управлінням інформацією про пристрої, а також відкритістю для додатків, що використовують стандартні комунікаційні сервіси Ethernet

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити