Вітропарки

Вітропарки

Оптимальне об’єднання в мережу

Оптимізуйте управління подачею живлення — скористайтеся нашими рішеннями для керування та передачі даних у вітропарках.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

  • Рішення для вітропарків

    Галузь телекомунікацій очікують серйозні зміни. Багато провайдерів вже декілька років збираються перейти від ISDN- чи аналогових телефонних мереж до технології All-IP.

Взаємодія між установками вітропарку стає все складнішою. Раніше кожна установка являла собою автономну міні-електростанцію, а тепер цілий вітропарк зазвичай віддає електроенергію в мережу як єдина електростанція.

Нормативні вимоги до живлення мережі стають усе суворішими, тому обмін даними між установками повинен відповідати значно вищим стандартам. При цьому утворюється складний регулювальний контур, який постійно обмінюється даними з мережею, забезпечуючи адаптацію подачі живлення до змін стану мережі. Окрім того, підключення до мережі через DSL має бути захищене від несанкціонованого доступу.

Переваги

  • Відповідні стандартам рішення для управління подачею живлення, у тому числі для модернізації наявних систем
  • Безвідмовний обмін даними завдяки резервуванню мережі
  • Гнучкі можливості розширення підсистем завдяки модульним технологіям вводу/виводу та керування

Живлення мережі

Компоненти для збору даних під час подачі живлення  

Трансформатори струму PACT RCP — частина рішення для модернізації систем живлення мережі

Компанія Phoenix Contact пропонує комплексні рішення для ефективного управління керування подачею живлення з вітропарків відповідно до чинних стандартів. Ці рішення підходять як для модернізації наявного, так і для розгортання нового устаткування.

Наприклад, трансформатори струму PACT RCP лежать в основі рішення для збору даних щодо подачі живлення, яке дає змогу заощадити чимало часу при модернізації.

Мережа вітропарку

Компоненти в розподільній шафі  

Надійні компоненти для забезпечення високої експлуатаційної готовності мережі вітропарку

Мережі вітропарків мусять мати високу продуктивність і, що найголовніше, відмовостійкість. Це стосується як кабельних, так і бездротових мереж.

Компанія Phoenix Contact пропонує відповідні рішення: стійкі до зовнішніх впливів кабельні системи або гнучкі у використанні системи на основі WLAN. В основі всіх рішень лежить довговічна промислова електроніка; переконливі переваги — низькі витрати на монтаж і технічне обслуговування.

Метеорологічна станція

Вітровимірювальна щогла  

Визначення сили та напрямку вітру для ефективного керування вітропарком

Для максимально ефективної експлуатації вітропарків вони часто устатковуються власною вітровимірювальною щоглою. Зібрані та підготовлені дані передаються в систему керування парком оптоволоконною лінією або бездротовим каналом.

Для цього компанія Phoenix Contact пропонує системи на основі PROFINET, які забезпечують простий наскрізний обмін даними між усіма рівнями.

Ідеально підходять для підключення датчиків захищені від впливів навколишнього середовища системи штекерних з'єднувачів M12.

Усе для оптимального об’єднання в мережі

Резервування плюс висока продуктивність — ключові вимоги до об’єднання вітроенергетичних установок у мережу. Наші рішення забезпечать захищений від несанкціонованого доступу безвідмовний обмін даними на всіх рівнях — аж до диспетчерської та мережі енергопостачання. Завдяки цьому забезпечується оптимальна віддача, оскільки продуктивність вітроенергетичних установок припасовується до потреб у електроенергії.

Об’єднання вітроенергетичних установок у мережі

Рішення для безпечного обміну даними з диспетчерською та мережею енергопостачання

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити