Вежа

Вежа

Інноваційні комплексні рішення

Компанія Phoenix Contact пропонує надійні й довговічні рішення для устаткування систем у вежі вітроенергетичної установки.

Назад до Вітроенергетичні установки

Категорії

  • Рішення для освітлення веж

    Компанія Phoenix Contact пропонує комплектну систему для освітлення веж вітроенергетичних установок, яка містить усі необхідні елементи: від джерела безперебійного живлення до світлодіодної лампи.

Вежа ВЕУ, окрім перетворювача струму та кабелів для передачі даних, сигналів і електроенергії, містить також усю інфраструктуру для обслуговування установки, як-от освітлювальні прилади або сервісний підйомник. Деякі з цих систем працюють автономно від головного контролера, однак усе одно потребують моніторингу й мають відповідати місцевим стандартам безпеки.

Кабелі перетворювача струму, електроніка для нижньої шафи керування, освітлювальні прилади, системи моніторингу: компанія Phoenix Contact пропонує безліч інноваційних комплексних рішень для веж ВЕУ.

Переваги

  • Системи освітлення, що не потребують обслуговування, зменшують обсяг сервісних робіт.
  • Спеціальні рішення забезпечують функціональну безпеку автономних або підключених до мережі систем
  • Продумані кабельні рішення допомагають заощаджувати час

Кабельне з’єднання

Кабельне з’єднання елементів у вежі вітроенергетичної установки  

Рішення для надійного кабельного з’єднання елементів у вежах

У нас можна придбати різноманітні варіанти довговічних і надійних кабелів для передачі сигналів, даних і електроенергії у вежах вітроенергетичних установок.

Кабелі готуються до підключення згідно зі специфікаціями замовників, тому час монтажу додатково скорочується, адже і кабелі, і з’єднувачі заздалегідь припасовуються до індивідуальних потреб.

Освітлення

Освітлення у вежі вітроенергетичної установки  

Освітлювальні рішення, що легко монтуються і практично не потребують обслуговування

Переконлива перевага освітлювальних рішень Phoenix Contact — практично повна відсутність потреби в технічному обслуговуванні. Завдяки спеціальній технології штекерного з’єднання системи освітлення веж можна монтувати швидше та набагато простіше — тепер навіть без допомоги електрика.

Вбудоване джерело безперебійного живлення гарантує достатнє освітлення у випадку аварії. Додаткове аварійне освітлення не потрібне, оскільки наявний акумулятор з легкістю впорається з живленням економних світлодіодних ламп.

Сервісний підйомник

Сервісний підйомник  

Безпечні рішення для надійного відключення у випадку аварії

Для підвищення безпеки персоналу на сервісних підйомниках ми пропонуємо функціонально безпечні автономні системи, призначені для надійного відключення в разі аварії.

В їхню основу покладено модульні мікроконтролери, які беруть на себе функції моніторингу. Бездротові модулі RADIOLINE забезпечують зв’язок із контролером установки.

Технології для автономних і підключених до мережі підсистем

Обладнання, що використовується у вежі вітроенергетичної установки, теж має бути міцним. Компанія Phoenix Contact пропонує надійні й довговічні рішення для устаткування частково автономних підсистем, таких як сервісний підйомник.

Модульні технології керування та багатий асортимент модулів вводу/виводу дозволяють гнучко розширювати вже наявні системи, додаючи до них, наприклад, пристрої збору параметрів електроенергії, що подається в мережу. Швидкий і, що найважливіше, простий електромонтаж — перевага наших систем освітлення.

Технології для автономних і підключених до мережі підсистем

Стійкі до зовнішніх впливів технології для веж — від кабелів і освітлювальних приладів до сервісного підйомника

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити