Швидкий та простий перехід на зв'язок по IP

Огляд

Вітроенергетичні установки  

Вітроенергетичні установки

  • Провайдери змінюють ISDN- або аналогові телефонні мережі, що використовувалися раніше, на технологію All-IP.
  • В приватному житловому сегменті ці заміни зазвичай реалізуються без надмірних зусиль, в той час як багато комерційних користувачів стикаються з серйозними проблемами під час переобладнання систем зв'язку.
  • Простим Plug-and-Play-рішенням для цих питань є серійний пристрій FL COMSERVER з веб-інтерфейсом для налаштування параметрів Phoenix Contact.

Застосування

Інфраструктура вітропарку  

Інфраструктура вітропарку

Галузь телекомунікацій очікують серйозні зміни. Багато провайдерів вже декілька років збираються перейти від ISDN- чи аналогових телефонних мереж до технології All-IP. Навіть лідер ринку, компанія Deutsche Telekom, має намір відмовитися від аналогової телефонної мережі та мережі ISDN до кінця 2018 року.

В той час як в приватному житловому сегменті заміна зазвичай реалізується без надмірних зусиль, багато комерційних користувачів та користувачів вітроенергетичних установок стикаються з серйозними проблемами під час переобладнання систем зв'язку. Через те, що обмін даними між диспетчерською та вітроенергетичною установкою або вітропарком відтепер здійснюється не через класичний аналоговий або цифровий ISDN-модем, а виключно через Інтернет, багато установок часто потребують дорогої технологічної адаптації.

Рішення

Просте рішення Plug-and-Play від Phoenix Contact реалізується за допомогою серійного пристрою Server FL COMSERVER з веб-інтерфейсом для налаштування параметрів. У режимі модему пристрій FL COMSERVER працює як комутований модем. При цьому підключення та відключення з'єднання керується за допомогою команд АТ. Таким чином, проста заміна класичного модему 1:1 як у вітропарку, так і в диспетчерській, без додаткових змін у контролерах вітроенергетичних установок та системі SCADA, дозволяє створити рішення на базі сучасної технології зв'язку по IP. Управління обміном даними FL COMSERVER між собою відбувається в пристроях. Тут за допомогою простого у використанні інтерфейсу для налаштування параметрів телефонний номер, що використовувався раніше, прив'язується до нової IP-адреси.

Між пристроями FL COMSERVER надалі необхідне лише підключення до локальної мережі LAN або WAN. Тут доступне зашифроване, а тому захищене з'єднання VPN, що забезпечує найкращий автоматичний захист від несанкціонованого доступу.

Обмін даними між вітроенергетичною установкою або вітропарком, диспетчерською та ПК користувача

Обмін даними між вітроенергетичною установкою або вітропарком, диспетчерською та ПК користувача через Інтернет за допомогою FL COMSERVER

Інтеграція в існуючу інфраструктуру
Якщо ваша вітроенергетична установка або вітропарк вже мають підключення до Інтернету, його можна без проблем використовувати. Необхідне шифрування в цьому випадку забезпечує маршрутизатор FL MGUARD RS2000 з функцією VPN. Але більш віддалені вітроенергетичні установки без відповідного підключення до Інтернету також можна з легкістю під'єднати через мережу мобільної комунікації. В цьому разі необхідне з'єднання та шифрування, а також безпеку на найвищому рівні забезпечує маршрутизатор TC Router 3002T-3G/4G.

Додаткове джерело безперебійного живлення
Якщо в вашій вітроенергетичній установці або вітропарку виникає серйозний збій зв'язку внаслідок відключення електричного живлення, на допомогу прийде розширення рішення компактною системою безперебійного живлення. Джерело безперебійного живлення у разі збою електроживлення забезпечує підтримку обміну даними й активної передачі сигналів про стан до диспетчерської шляхом відправлення електронних повідомлень або SMS на обрану адресу.

Переваги

  • Заміна класичних ISDN- та аналогових модемів 1:1
  • Адаптація системи керування вітроенергетичною установкою та системи SCADA не потрібна
  • Проста інтеграція у наявну Інтернет-інфраструктуру
  • Безпечний обмін даними через з'єднання VPN
  • Просте введення в експлуатацію завдяки простому налаштуванню параметрів через веб-інтерфейс
  • Підключення віддалених вітроенергетичних установок через мережу мобільної комунікації

Продукція

ОписТип№ для замовлення
Емуляція модему
Сервер пристроїв з послідовною обробкою даних для переходу з послідовного інтерфейсу RS-232/422/485 на Ethernet
FL COMSERVER BASIC 232/422/4852313478
Підключення до мережі Ethernet
Маршрутизатор Security Appliance в металічному корпусі
FL MGUARD RS2000 TX/TX VPN2700642
Підключення до ADSL
Промисловий широкосмуговий маршрутизатор ADSL
TC DSL ROUTER X500 A/B2902710
Підключення до мобільної мережі
промисловий 3G-маршрутизатор
TC ROUTER 3002T-3G2702529
Підключення до мобільної мережі
Промисловий маршрутизатор LTE-4G
TC ROUTER 3002T-4G2702528
ОписТип№ для замовлення
Емуляція модему
Сервер пристроїв з послідовною обробкою даних для переходу з послідовного інтерфейсу RS-232/422/485 на Ethernet
FL COMSERVER BASIC 232/422/485
Підключення до мережі Ethernet
Маршрутизатор Security Appliance в металічному корпусі
FL MGUARD RS2000 TX/TX VPN
Підключення до ADSL
Промисловий широкосмуговий маршрутизатор ADSL
TC DSL ROUTER X500 A/B
Підключення до мобільної мережі
промисловий 3G-маршрутизатор
TC ROUTER 3002T-3G
Підключення до мобільної мережі
Промисловий маршрутизатор LTE-4G
TC ROUTER 3002T-4G

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити