Малі вітроенергетичні установки

Малі вітроенергетичні установки

Усе від одного постачальника

Покладіться на досвід наших спеціалістів і комплексні рішення, які можна масштабувати, для малогабаритних вітроенергетичних установок.

Малі вітроенергетичні установки — раціональне рішення для генерування енергії з відновлюваного джерела навіть у стіснених просторових умовах. Компанія Phoenix Contact пропонує комплексні рішення, за допомогою яких можна ефективно автоматизувати всю установку. Акцент при цьому робиться на економічній ефективності та простоті використання.

Наші експерти з вітроенергетики — ваші компетентні партнери з усіх питань, що стосуються апаратного чи програмного забезпечення, проектування або функціональної безпеки. Їхній досвід ляже в основу індивідуального рішення, створеного саме для вас.

Переваги

  • Усе від одного постачальника — комплектні розподільні шафи для автоматизації малих ВЕУ
  • Заощадження часу на проектуванні завдяки готовим функціональним блокам для вітроенергетичної галузі
  • Повний контроль вітроенергетичних установок завдяки дистанційному технічному обслуговуванню на основі веб-інтерфейсу через мобільні пристрої

Комплексні апаратні рішення

Комплексні рішення Phoenix Contact для вітроенергетичної галузі  

Комплексні рішення для керування малими вітроенергетичними установками

Усе, чого ви потребуєте. У нас ви знайдете все необхідне для розподільної шафи вашої малої вітроенергетичної установки: контролери, системи входу/виходу, пристрої захисту від перенапруг, системи штекерних з'єднувачів, блоки живлення, мережеве обладнання та багато іншого.

Наш багаторічний досвід дозволяє нам створювати комплексні рішення, що значно зменшують витрати праці на проектування, монтаж і технічне обслуговування.

Функціональні блоки для ВЕУ

Бібліотеки функціональних блоків для вітроенергетики  

Спрощене програмування за допомогою заздалегідь підготовлених функціональних блоків

Заощаджуйте час на програмуванні малих вітроенергетичних установок. Бібліотека функціональних блоків для вітроенергетики (Wind Power Control Library — WPCL) містить найважливіші функції, потрібні для автоматизації вітроенергетичних установок.

Завдяки цьому можна просто та швидко інтегрувати польові пристрої і навіть під час експлуатації безпомилково отримувати доступ до потрібних компонентів.

Мобільний доступ до установок

Планшет для моніторингу стану вітроенергетичних установок  

Стан установки завжди під контролем

Постійно слідкуйте за станом своєї вітроенергетичної установки з мобільних пристроїв.

Компанія Phoenix Contact пропонує концепцію дистанційного технічного обслуговування на основі веб-інтерфейсу, де можна переглядати всі важливі параметри, управляти правами користувачів і отримувати доступ до функцій установки.

Міжнародна SIM-карта дозволяє користуватися цими можливостями навіть з інших регіонів, що додатково підвищує експлуатаційну готовність ВЕУ.

Комплексні рішення для малих вітроенергетичних установок

В широкому асортименті рішень Phoenix Contact знайдеться все необхідне для ефективної автоматизації малих вітроенергетичних установок. Центральним вузлом завжди є модульна та стійка до зовнішніх впливів система керування, доповнена системами вводу/виводу. Це забезпечує збереження гнучкості навіть під час експлуатації або модернізації установки.

Комплексні рішення для малих вітроенергетичних установок

Рішення для ефективної автоматизації малих вітроенергетичних установок

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити