Трансмісія

Трансмісія

Серце вітроенергетичної установки

Моніторинг стану трансмісії та керування нею забезпечують максимальну експлуатаційну готовність і сповільнюють зношення.

Трансмісія — головний елемент вітроенергетичних установок із редуктором. Безперервний контроль і оптимізоване керування не лише підвищують експлуатаційну готовність, але й сповільнюють зношення вузлів.

Окрім традиційного моніторингу стану (контролю вібрації), сьогодні потрібен надійний контроль низки інших параметрів. Компанія Phoenix Contact, на додачу до рішень для моніторингу стану, пропонує широкий спектр виробів для підключення та контролю струму генератора.

Переваги

  • Безпечний моніторинг стану за допомогою стійких до електромагнітних перешкод приладів для вимірювання всіх необхідних параметрів
  • Надійні з’єднувальні технології в міцному виконанні з металу або пластмаси
  • Зменшення потреби в технічному обслуговуванні завдяки моніторингу стану вузлів

Продукція для моніторингу

Рішення для моніторингу параметрів трансмісії  

Системи штекерних з'єднувачів для надійної передачі даних

Моніторинг трансмісії сьогодні не обмежується контролем вібрації: не менш важливими є температура та частота обертання у ті чи інші відрізки часу.

Збір даних на генераторі є особливо складним через високий рівень електромагнітних перешкод. Окрім того, багато де вимагається також функціональна безпека.

Спеціальні системи штекерних з'єднувачів Phoenix Contact забезпечують надійну передачу даних.

Розподіл сильного струму

Рішення для розподілу сильного струму  

З’єднувачі для використання в суворих умовах

Компоненти, що служать для передачі електроенергії з генератора на перетворювач струму, мають відповідати високим вимогам.

Такі кабельні рішення, як HEAVYCON EVO, витримують сильні вібрації та коливання температури, а отже ідеально підходять для передачі електроенергії, даних і сигналів у вітроенергетичних установках.

Модульна конструкція вможливлює індивідуальні варіанти підготовки до монтажу та створює неабиякий потенціал для заощадження часу й коштів.

Гальмова система

Рішення для підключення гальмових систем  

Міцні кабельні рішення для підключення гальмової системи

Для інтелектуального керування гальмом необхідно контролювати його поточний стан. Тому в контролері установки мають бути передбачені функції керування й аналізу.

Інтелектуальне керування гальмом не лише збільшує строк служби зношуваних деталей, але й спрощує планування технічного обслуговування.

Компанія Phoenix Contact пропонує міцні елементи для польового електромонтажу — ідеальне рішення для підключення гальмових систем.

Ефективний моніторинг стану подовжує строк служби

Трансмісія, з’єднана з генератором, вимагає комплексного моніторингу стану, який дає змогу уникнути витратних відмов. Водночас із тим обладнання, що використовується, має витримувати навантаження, джерелом яких є механічні елементи трансмісії та створювані нею електромагнітні перешкоди. Стійкі до зовнішніх впливів моніторингові системи Phoenix Contact чудово підходять для цього.

Моніторинг стану трансмісії

Моніторингові рішення Phoenix Contact витримують навіть складні умови навколишнього середовища, спричинені роботою трансмісії

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити