Безпека установок

Безпека установок

Абсолютна безпека

З легкістю забезпечте функціональну безпеку своєї вітроенергетичної установки за допомогою надійної продукції, що відповідає чинним стандартам.

У Європі закони вимагають, щоб кожна вітроенергетична установка відповідала вимогам директиви «Про машинне обладнання». Це означає, що у вітроенергетичній установці обов’язково мають бути передбачені апаратні та програмні засоби для забезпечення функціональної безпеки.

Компанія Phoenix Contact пропонує різноманітні вироби та послуги для забезпечення безпеки тих чи інших частин установок різного розміру. У нас ви завжди знайдете належне рішення для розгортання вашої вітроенергетичної системи згідно з вимогами нормативних документів. Наші спеціалісти з безпеки допоможуть вибрати продукцію та проконсультують вас на всіх етапах — від проектування до введення в експлуатацію нового устаткування або модернізації старого.

Переваги

  • Гнучкі системи забезпечення безпеки із сертифікованими апаратними або програмними рішеннями
  • Безпечний моніторинг частоти обертання та нерухомого стану завдяки комутаційним пристроям, незалежним від контролера
  • Безпека мереж завдяки надійний концепціям безпеки на всіх рівнях, аж до диспетчерської

Безпечна обробка аналогових значень

Знімок екрана сертифікованого програмного забезпечення SAFE AI  

Сертифіковане ПЗ для реалізації функцій безпеки

Комплексне рішення SAFE AI звільняє від потреби в безпечних аналогових модулях вводу/виводу, які служать для обробки сигналів, наприклад, від приладів вимірювання параметрів вітру. Ці завдання виконує сертифіковане випробувальною лабораторією TÜV програмне забезпечення.

Завдяки цьому можна реалізувати у вітроенергетичній установці функції безпеки аж до SIL 3 і PL e. У комплексний пакет входить також консультація нашого спеціаліста з функціональної безпеки у вітроенергетичній галузі.

Безпека мережі

Програмне забезпечення безпеки мережі  

Рішення для захисту установок від несанкціонованого доступу

Обмін даними з вітроенергетичними установками через Інтернет має відповідати все більш суворим вимогам. При цьому вимоги користувачів обладнання, керівників підприємств і сервісних інженерів до онлайн-доступу сильно різняться.

Децентралізовані рішення для дистанційного керування на основі безпечного маршрутизатора MGUARD з інтегрованим брандмауером надійно захищають установки від несанкціонованого доступу. Відповідне програмне забезпечення служить для належного надання прав доступу різним користувачам.

Безпечний моніторинг стану

Компоненти для безпечного моніторингу стану  

Компоненти для безпечного моніторингу нерухомого стану та частоти обертання

Усі датчики та рухомі частини вітроенергетичної установки потребують постійного контролю. Це передбачає як безпечну обробку цифрових значень, так і безпечний моніторинг нерухомого стану та частоти обертання.

Завдяки цьому можна створювати рішення для моніторингу, наприклад, систем керування кроком гвинта або орієнтування на вітер.

Безпечний моніторинг стану ВЕУ

Контролер вітроенергетичної установки мусить забезпечувати безпечний моніторинг різноманітних сигналів. Багатий вибір продукції Phoenix Contact для забезпечення безпеки допоможе задовольнити навіть суворі вимоги директиви «Про машинне обладнання» в сфері вітроенергетики.

Безпечний моніторинг стану ВЕУ

Рішення Phoenix Contact для забезпечення безпеки допоможуть задовольнити суворі вимоги директиви «Про машинне обладнання»

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити