Морські вітропарки

Морські вітропарки

Для складних умов

Покладіться на міцні й надійні рішення, розраховані на використання в найсуворіших умовах навколишнього середовища.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

  • Рішення для моніторингу розрядів блискавки

    Система моніторингу розрядів блискавки LM-S (Lightning Monitoring System) від компанії Phoenix Contact забезпечує краще планування робіт із технічного обслуговування вітроенергетичних установок.

Морські вітроенергетичні установки мають найвищу продуктивність, однак мусять і відповідати максимально жорстким вимогам — витримувати дію таких чинників, як вібрації, коливання температури й сольовий туман. У цих умовах особливо важливими є моніторинг стану й максимальна експлуатаційна готовність, адже технічне обслуговування коштує надто дорого.

Рішення для автоматизації, які пропонує компанія Phoenix Contact, допоможуть належним чином устаткувати ваші морські вітроенергетичні установки. Наші досвідчені спеціалісти з вітроенергетики допоможуть вам на кожному етапі проекту. Завдяки цьому ви будете максимально ефективно користуватися установками та завжди контролюватимете всі параметри.

Переваги

  • Постійне інформування про стан обладнання завдяки захисту від перенапруг і онлайн-аналізу
  • Відмовостійкість завдяки концепціям керування з резервуванням
  • Надійне кабельне з’єднання завдяки міцним технологіям з’єднання, які можна готувати до підключення просто на місці

Захист від перенапруг

Вітроенергетична установка під час грози  

Пристрій захисту від перенапруг захищає установку від пошкоджень, спричинених ударами блискавки

Викликані блискавкою пошкодження морської вітроенергетичної установки тягнуть за собою значні збитки, адже до таких об’єктів важко дістатися

Комплексні рішення Phoenix Contact для захисту від перенапруг і моніторингу стану мінімізують подібні витрати.

Пристрої захисту від перенапруг POWERTRAB надійно захищають електричне обладнання. Система моніторингу розрядів блискавки LM-S контролює стан лопатей ротора та негайно інформує користувача в разі влучання блискавки.

Концепції з резервуванням

Високопродуктивні контролери в розподільній шафі  

Концепції дубльованого керування для максимальної експлуатаційної готовності

Морські вітроенергетичні установки конче потребують безвідмовних систем автоматизації. Рішенням є концепції керування з дубльованою структурою на основі високопродуктивних контролерів RFC 460R.

Завдяки цьому ви завжди, навіть якщо йдеться про великі вітропарки, будете впевнені: система автоматизації працює належним чином. Адже в разі відмови одного контролера його функції негайно перебирає на себе резервний.

Технології з'єднання Phoenix Contact

Технології з'єднання Phoenix Contact  

Міцні технології з’єднання для суворих умов навколишнього середовища

Ми спеціалізуємося на з’єднувальних технологіях, тому готові запропонувати все необхідне і для ваших морських вітроенергетичних установок: від розрахованих на суворі умови експлуатації з’єднувачів у металевому або пластмасовому корпусі до модульних клем, які витримують дію сольового туману — практично для будь-яких перерізів провідників, з технологіями швидкого підключення.

Завдяки нашим компактним і простим у користуванні технологіям з’єднання ви зможете заощадити час і місце на всіх рівнях, від датчиків до диспетчерської.

Безпечне дистанційне керування морськими системами

Стандартизовані протоколи та рішення для забезпечення безпеки гарантують захищений обмін даними. Компанія Phoenix Contact допоможе оптимізувати процеси та налагодити випереджувальне обслуговування, завдяки чому ви заощадите кошти.

Контролюйте окремі вітроенергетичні установки та вітропарки за допомогою технології дистанційного керування та програмних бібліотек. Завдяки цьому ви в будь-який момент зможете ознайомитися з усіма узагальненими результатами вимірювань. Використання таких протоколів, як ODP або IEC 60870-5-101/104, уможливлює об’єднання вітроенергетичних установок у єдину мережу між собою та із системою керування.

Дистанційне керування морськими системами

Рішення для безпечного обміну даними між морськими вітроенергетичними установками та системою керування

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Система моніторингу розрядів блискавки LM-S

Система LM-S моніторить вітропарк у Ґуансі потужністю 1,5 мегавата.

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити