Перетворювачі та системи живлення мережі

Перетворювачі та системи живлення мережі

Віддача електроенергії згідно зі стандартами

Комплексні рішення для управління живленням мережі дають змогу гнучко реагувати на зміни стану мережі.

Назад до Вітроенергетичні установки

Категорії

Живленні мережі загального користування сьогодні має відповідати значно суворішим вимогам, ніж навіть кілька років тому. Для забезпечення стабільності мереж майже кожна країна розробила значно жорсткіші норми, що регламентують живлення мереж. Тому для кожної вітроенергетичної установки або кожного вітропарку необхідна автономна система управління живленням мережі.

Компанія Phoenix Contact пропонує комплексні рішення для управління живленням і моніторингу стану мережі, за допомогою яких ви зможете забезпечити відповідність своїх установок вимогам стандартів.

Переваги

  • Безпечне підключення потужної електроніки за допомогою рішень для провідників із будь-яким перерізом
  • Зручність обслуговування захисних систем завдяки функції віддаленого доступу
  • Живлення мережі відповідно до чинних нормативних документів завдяки спеціальним рішенням для управління

Технології з'єднання

Технології з'єднання Phoenix Contact  

Належні технології з'єднання для установок різного розміру

Для забезпечення електромагнітної сумісності в зоні навколо перетворювача діють підвищені вимоги до передачі даних і сигналів.

Окрім того, з’єднання друкованих плат мають бути розраховані на відповідні навантаження, зокрема на струм силою до 125 А.

Який би розмір не мала ваша установка і якими б не були вимоги місцевих нормативних документів, у нас ви знайдете відповідну технологію.

Захист і розподіл

Компоненти для захисту від ударів блискавки  

Надійний захист від шкідливих наслідків удару блискавки

Вітроенергетичні установки працюють просто неба, тому їм загрожує особливо висока небезпека удару блискавки.

Компанія Phoenix Contact пропонує високопродуктивний блискавкозахисний розрядник типу 1 — POWERTRAB. Він надійно захистить вашу установку від шкідливих наслідків перенапруг.

Для простого та швидкого розподілу сильного струму в електронному устаткуванні пропонуємо лінійку продукції CLIPLINE complete, де знайдеться відповідне рішення для будь-яких вимог.

Живлення мережі

Трансформаторна будка біля підніжжя вітроенергетичної установки  

Комплексні рішення для живлення мережі

Компанія Phoenix Contact пропонує комплексні рішення для ефективного мережевого живлення вітроенергетичних установок згідно з чинними стандартами. Ці рішення підходять як для модернізації наявного, так і для розгортання нового устаткування.

Наприклад, трансформатори струму PACT RCP лежать в основі рішення для збору даних щодо живлення мереж, яке дозволяє заощадити чимало часу при модернізації.

Живлення мережі згідно з чинними стандартами

Одним із завдань сучасної вітроенергетичної установки є протидія коливанням напруги в мережі для підвищення стабільності електропостачання. Повинні виконуватися певні вимоги до підключення; наприклад, у Німеччині їх визначає нормативний документ VDE-AR-N 4105. Окрім того, існує потреба в інтегрованих засобах захисту мережі та установок, що здійснюють моніторинг стану мережі та в разі потреби виконують аварійне відключення за встановленою процедурою.

Відповідно до цих вимог має забезпечуватися безперебійна робота вітроенергетичної установки водночас із безперервним моніторингом мережі. Рішення для управління живленням мережі, що їх пропонує компанія Phoenix Contact, забезпечують безперервний моніторинг стану електромережі, тому контролер установки може реагувати на зміни цього стану.

Рішення для живлення мережі згідно зі стандартами

Рішення Phoenix Contact для управління живленням мережі дають дозволяють реагувати на зміни стану мережі

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити