Ступиця ротора та система керування кутом лопатей

Ступиця ротора та система керування кутом лопатей

Техніка з високим рівнем експлуатаційної готовності

Скористайтесь надійними рішеннями для швидкого регулювання кута лопатей та безперебійного обміну даними.

Назад до Вітроенергетичні установки

Категорії

  • Рішення для моніторингу лопатей ротора

    Система контролю навантаження на лопать ротора (Rotor Blade Tension Monitoring, RBTM) від Phoenix Contact безперервно контролює коливання в лопатях ротора вітроенергетичної установки.

  • Рішення для моніторингу розрядів блискавки

    Система моніторингу розрядів блискавки LM-S (Lightning Monitoring System) від компанії Phoenix Contact забезпечує краще планування робіт із технічного обслуговування вітроенергетичних установок.

Для оптимального виробництва енергії система регулювання кута лопатей повинна в будь-який час надійно і точно підтримувати потрібний кут лопатей. Разом з тим система регулювання кута лопатей виконує важливу функцію пристрою безпеки, що за необхідності виводить лопаті з-під вітру, дозволяючи уникнути пошкоджень.

Зважаючи на це, надійний обмін даними через контактне кільце має надзвичайно важливе значення. Забезпечте за допомогою рішень компанії Phoenix Contact безперебійний обмін даними зі ступицею ротора. Крім того, ми готові запропонувати рішення з модернізації для встановлення зв'язку за допомогою мережі Ethernet на вже існуючих установках.

Переваги

  • Швидке та надійне регулювання кута лопатей завдяки надійній техніці для ступиці ротора
  • Безперебійний обмін даними зі ступицею ротора через контактні кільця: рішення підвищеної надійності
  • Контроль лопатей ротора з моніторингом ударів блискавки та навантажень на лопаті

Активне регулювання кута лопатей

Компоненти для системи регулювання кута лопатей  

Надійні компоненти для системи регулювання кута лопатей

Всі компоненти системи регулювання лопатей повинні бути розрахованими на сильну вібрацію та коливання температур. З'єднувачі для складних умов експлуатації HEAVYCON EVO забезпечують надійне з'єднання.

Ці вимоги розповсюджуються також і на пристрої забезпечення безпеки, оскільки виконання багатьох функцій повинне бути абсолютно надійним. Пристрої захисту від перенапруг захищають систему регулювання кута лопатей від пошкоджень при виникненні перенапруг.

Передача даних

Обмін даними у ступиці  

Вироби для надійного обміну даними через оптоволокно та мідне контактне кільце

В ідеалі для обміну даними зі ступицею повинні використовуватись два незалежних канали. Оскільки традиційна передача даних через контактні кільця часто підводить, компанія Phoenix Contact пропонує комбіноване рішення:

Модеми SHDSL та передавачі WDM забезпечують, з одного боку, швидкий обмін даними через однофазні оптоволокна для роботи системи регулювання, а з іншого — резервний канал через мідні контактні кільця. Міцні з’єднувачі, встановлені навколо контактного кільця, забезпечують надійний обмін даними.

Моніторинг стану лопаті

Продукція для моніторингу стану лопаті  

LM-S є комплексним рішенням моніторингу розрядів блискавки для вітроенергетичних установок

Сучасні лопаті ротора мають довжину понад 60 метрів і важать більше 10 тонн. Зі збільшенням розмірів зростають також і вимоги до контролю.

За допомогою системи контролю напруг на лопатях ротора RBTM ви можете здійснювати моніторинг навантажень, що діють на лопаті. Це дозволить завчасно виявити пошкодження або оптимізувати алгоритми регулювання кута лопатей ротора.

Крім того, за допомогою системи контролю блискавки LM-S можна вимірювати параметри ударів блискавки і, таким чином, ефективніше планувати роботи з технічного обслуговування.

Надійна та рентабельна передача даних

Встановіть потужний канал обміну даними між гондолою та ступицею ротора. Передавачі WDM забезпечують безперешкодну передачу даних, використовуючи всього одне скловолокно. Додаткові модеми SHDSL, що здійснюють обмін даними через мідне контактне кільце, забезпечують подвійну надійність. Навіть при виході з ладу від двох до чотирьох каналів контактного кільця обмін даними зберігається. Поєднавши обидві системи, ви отримаєте високий показник експлуатаційної готовності при невисоких витратах.

Техніка для керування кутом лопатей

Рішення обміну даними з резервним дублюванням для надійної передачі даних на ступицю

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Система моніторингу розрядів блискавки LM-S

Система LM-S моніторить вітропарк у Ґуансі потужністю 1,5 мегавата.

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити