Транспортування й розподіл води

Транспортування й розподіл води

Надійне водопостачання

Комплексні рішення різного призначення, від засобів дистанційного контролю до систем управління витоками, дають змогу мінімізувати втрати води.

Для забезпечення доступу до питної води в багатьох місцях часто потрібна широко розгалужена мережа постачання. Важливим при цьому є неперервний доступ до всіх установок для керування ними та моніторингу їхнього стану.

Для цього компанія Phoenix Contact постачає комплексні рішення різного призначення: від засобів дистанційного контролю до систем управління витоками, призначеними для мінімізації втрат води.

Переваги

  • Орієнтована на потреби користувачів бібліотека процесів для водного господарства, призначена для ефективної автоматизації установок
  • Заздалегідь підготовлені функціональні блоки для багатьох польових пристроїв і функцій
  • Ефективне управління життєвим циклом завдяки простим у застосуванні функціональним блокам

Безперебійне живлення в розподільній мережі

Розподільна шафа з джерелом безперебійного живлення  

Безперебійне електричне живлення децентралізованих частин установок

На своєму шляху до споживачів вода проходить через численні станції розподільної мережі, які потребують моніторингу. Дуже важливо, особливо якщо йдеться про децентралізовані частини установок, забезпечити безперебійне електричне живлення.

Ми пропонуємо джерела безперебійного живлення й елементи живлення, що відповідають особливостям того чи іншого випадку застосування; наші вироби мають вбудовану технологію IQ, яка контролює строк служби елемента живлення й передає відповідні дані в систему керування.

Бездротовий моніторинг резервуарів

Резервуар питної води  

Бездротовий зв’язок між резервуаром і диспетчерською

Напірні та проміжні резервуари питної води розташовуються на великій відстані між собою та, зазвичай, у важкодоступних місцях. Моніторинг децентралізованих об’єктів — запорука безперервного водопостачання.

Рішення Phoenix Contact дають змогу з легкістю налагоджувати зв’язок з диспетчерською за допомогою бездротових технологій.

Орієнтоване на споживання регулювання тиску для зменшення втрат води

Утрата в трубопроводі  

Мінімізація спричинених витоками втрат за допомогою системи регулювання тиску

Споживання питної води коливається впродовж доби, тому для контролю втрат унаслідок витоків дуже важливо стежити за витратою й тиском у трубопроводах.

Компанія Phoenix Contact спільно з партнерами розробила рішення для мінімізації втрат у трубопроводах, яке базується на управлінні тиском незалежно від відбору води.

Рішення для водорозподільної мережі

Для належного функціонування водорозподільної мережі необхідно постійно контролювати децентралізовані станції та керувати ними. Компанія Phoenix Contact пропонує спеціалізовані рішення для управління витоками та віддаленими трубопроводами, в основі яких лежить модульна технологія керування.

Дані можна передавати різними середовищами: SHDSL, бездротовими мережами, мережами мобільного зв’язку тощо. Наші рішення можна розширювати за модульним принципом. Їх не треба програмувати, достатньо задати значення параметрів, що спрощує введення в експлуатацію.

Топологія: рішення для водорозподільної мережі

Модульна технологія керування для управління витоками й віддаленими трубопроводами

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити