Видобування води

Видобування води

Забезпечення безперебійності постачання

Рішення Phoenix Contact допоможуть контролювати й регулювати системи підготовки питної води.

Назад до Постачання питної води

Категорії

Питна вода видобувається з різних джерел: підземних і поверхневих. Залежно від якості підземних або поверхневих вод використовуються різні процеси водопідготовки.

Компанія Phoenix Contact пропонує рішення для різних випадків застосування. До них належать надійні засоби контролю й регулювання децентралізованих колодязних комплексів, водозабірних башт і резервуарів для води, що працюють на основі стандартизованих технологій дистанційного обміну даними й керування.

Переваги

  • Перетворення протоколів IEC 60870-5-104, IEC 60870-5-101, Modbus/RTU, Modbus/TCP на IEC 60870-5-104 або IEC 60870-5-101
  • Проста інтеграція децентралізованих станцій у мережу за допомогою заздалегідь запрограмованих функціональних блоків
  • Інтелектуальне керування резервуарами шляхом регулювання перетворювачів частоти

Інтелектуальне керування витратою за допомогою бібліотеки Waterworx

Шафа керування колодязним насосом  

Керування колодязними насосами за допомогою бібліотеки Waterworx

Для оптимального завантаження колодязних насосів у процесі видобування підземних вод потрібна інтелектуальна система керування резервуарами.

Функціональні блоки, що їх містить бібліотека Waterworx, дозволяють цілеспрямовано керувати перетворювачами частоти, а отже, дають змогу регулювати продуктивність насосів.

Висока експлуатаційна готовність

Водозабірні башти  

Рішення для забезпечення високої експлуатаційної готовності

Для керування процесом підготовки питної води з поверхневих джерел необхідна надійна обробка результатів вимірювання таких параметрів, як каламутність, кислотність, електропровідність і температура.

Оптоволоконні мережі, комплексні концепції захисту від перенапруг і надлишкові мережі Ethernet забезпечують високий коефіцієнт готовності установок і допомагають з упевненістю дивитися в майбутнє.

Перетворення протоколів для дистанційного керування

Знімок екрана веб-інтерфейсу Resygate  

Просте перетворення на всі поширені протоколи дистанційного керування

Технології дистанційного керування Phoenix Contact забезпечують надійний контроль децентралізованих станцій, наприклад станцій забору підруслових вод.

Конвертери протоколів Resygate забезпечують сумісність багатьох популярних комунікаційних протоколів зі стандартизованими протоколами дистанційного керування; це заощаджує чимало коштів, які в іншому випадку довелося б витратити на інтерфейси в системі керування.

Економічно ефективне перетворення протоколів

Дані процесу можна консолідовано передавати з різних станцій дистанційного керування в диспетчерську за допомогою стандартизованого протоколу дистанційного обміну даними, наприклад, згідно зі стандартом IEC 60870-5-104.

Конвертер протоколів Resygate консолідує дані й безпечним способом передає їх у диспетчерську. Завдяки цьому ви завжди контролюєте стан усіх децентралізованих станцій.

Топологія: економічно ефективне перетворення протоколів

Перетворення протоколів IEC 60870-5-104, IEC 60870-5-101, Modbus/RTU, Modbus/TCP на IEC 60870-5-104 або IEC 60870-5-101

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити