Постачання питної води

Постачання питної води

Комплексна автоматизація

Відкрийте для себе захоплюючі рішення для різних етапів процесу: від видобування води до її розподілу серед споживачів.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

 • Видобування води
  Видобування води

  Компанія Phoenix Contact пропонує широкий спектр рішень для моніторингу стану установок, а також для їх захисту від блискавок і перенапруг.

 • Видалення суспензій
  Видалення суспензій

  Рішення Phoenix Contact допомагають регулювати роботу дозаторів залежно від витрати води, а також реєструвати результати всіх вимірювань.

 • Окислення
  Окислення

  Компанія Phoenix Contact пропонує резервні системи різних рівнів (від польового до рівня керування), які дають змогу надійно керувати процесом окислення та контролювати його.

Якість питної води суворо регламентується законами. Підприємства — користувачі водопідготовчих установок зобов’язані безперервно постачати воду населенню та дотримуватися законодавчих вимог. Додаткові труднощі, які постають перед цими підприємствами, зумовлені неоднорідною якістю сирої води та потребою захищати водні ресурси від забруднення.

Компанія Phoenix Contact пропонує комплексну систему для забезпечення надійної підготовки, зберігання та розподілу води.

Огляд: постачання питної води

Огляд: постачання питної води

Безпечні рішення для всіх етапів постачання питної води: від видобування до розподілу

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити