Обробка осаду

Обробка осаду

Ефективність і безпечність

Рішення Phoenix Contact допомагають створювати енергоефективні й надійні системи обробки осаду.

У процесі очищення стічних вод осаджується велика кількість твердих часток у вигляди осаду. Він потребує якомога ефективнішої подальшої переробки або утилізації. Для цього осад перед утилізацією обробляється так, що практично повністю втрачає свою здатність загнивати.

Обробка осаду складається з низки підпроцесів: зброджування, ущільнення, стабілізація й сушіння. Для кожного з цих підпроцесів дуже важливими є енергоефективність і надійність. Компанія Phoenix Contact пропонує багатий вибір рішень: від пристроїв реєстрації параметрів електроенергії до модулів збереження значень робочих параметрів та аналізу в диспетчерській.

Переваги

  • Безпечне збереження значень робочих параметрів і їх підготовка до подальшої обробки
  • Адаптована до ваших потреб звітність завдяки гнучким функціям аналізу та оцінки даних
  • Рішення для забезпечення функціональної безпеки в системах очищення стічних вод

Надійне зберігання значень робочих параметрів

Збір результатів вимірювань параметрів процесу протікання стічних вод  

Збір, збереження й архівування результатів вимірювань

Під час протікання стічних вод через очисні споруди вимірюються численні параметри, а результати вимірювань зберігаються. Вони лягають в основу сукупного протоколювання й аналізу.

Надійне програмне забезпечення для керування даними ACRON має функції збору, довгострокового архівування й аналізу значень робочих параметрів, а також дає змогу в будь-який момент легко отримувати докладні звіти.

Збір даних про енергоспоживання для енергоефективної експлуатації

Збір даних про енергоспоживання  

Енергоефективне керування насосами й мішалками

Під час сушіння й очищення осаду важливою є енергоефективність керування насосами й мішалками.

Для заощадження енергії, а отже й зниження експлуатаційних витрат потрібно вимірювати низку параметрів, таких як напруга, струм і потужність. Ми пропонуємо різні струмовимірювальні прилади, сумісні з поширеними інтерфейсами, такими як Modbus, PROFINET і PROFIBUS.

Рішення для безпечної експлуатації згідно з Директивою ЄС про машинне обладнання

Розподільна шафа з виробами для забезпечення функціональної безпеки  

Рішення для забезпечення функціональної безпеки

Центрифуги-декантери застосовуються на етапі зневоднення осаду для ущільнення надлишкового мулу та збродженого осаду; вони обертаються з частотою понад 3000 об/хв. У цьому контексті важливу роль відіграє організація безпеки людей і обладнання.

Компанія Phoenix Contact пропонує безпечні рішення та надійні послуги для забезпечення функціональної безпеки, які допоможуть вам дотримуватися всіх чинних норм.

Концепція безпеки для центрифуги-декантера

Модулі Safety Bridge не потребують вищерівневого безпечного контролера. Натомість вони мають спеціальний безпечний модуль виводу, в який інтегровано логіку, що її може програмувати користувач. У разі виявлення зависокої частоти обертання або спрацювання одного з аварійних вимикачів логічний модуль вимикає обидва приводи центрифуги-декантера і, в разі потреби, також послідовно підключені агрегати, як, наприклад, насоси для осаду.

Топологія: концепція безпеки для центрифуги-декантера

Модулі Safety Bridge для втілення власних концепцій забезпечення безпеки

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити