Регулювання припливу

Регулювання припливу

Безпечний приплив

Рішення для керування, пропоновані компанією Phoenix Contact, допоможуть регулювати приплив стічних вод на очисні споруди залежно від потреби.

Назад до Очищення стічних вод

Категорії

Змішана дощова й брудна вода збирається в каналі перед очисними спорудами і з затримкою подається на очищення. Камера зливоспуску слугує для розвантаження каналізаційної мережі. Надходження води на очищення регулюється залежно від завантаження. Робота насоса, що подає воду в очисні споруди, регулюється залежно від порівняння фактичного виміряного рівня заповнення із заданими значеннями.

Компанія Phoenix Contact пропонує надійні рішення для керування системами зливового розвантаження та каналізаційними насосними станціями. Спеціально розроблені функціональні блоки та складники для керування двигунами спрощують регулювання клапанів і перетворювачів частоти та дають змогу подавати рівно стільки води, скільки треба.

Переваги

  • Ефективне та економічне технічне обслуговування завдяки концепціям мобільного або децентралізованого доступу до установок
  • Стандартизовані протоколи для підключення станцій дистанційного керування до наявних мереж
  • Різноманітні можливості передачі даних: власними кабелями дистанційної сигналізації, бездротовою мережею або мережею Industrial Wireless

Контроль припливу з камери зливоспуску на очисні споруди

Вимірювальні прилади для контролю припливу  

Регулювання припливу залежно від потреби

Модульні контролери Phoenix Contact класу 100 регулюють приплив води з камери зливоспуску на очисні споруди залежно від потреби й безперервно реєструють рівень.

Заздалегідь запрограмовані функціональні блоки дають змогу легко інтегрувати вимірювальні прилади всіх поширених типів.

Технологія дистанційного керування каналізаційними насосними станціями

Розподільна шафа для керування каналізаційним насосом  

Модульні рішення для дистанційного керування каналізаційними насосами

У компанії Phoenix Contact знайдуться модульні рішення для дистанційного керування наявними й новими установками, сумісні з різними типами мереж, такими як мережі мобільного зв’язку, кабельні мережі, бездротові мережі й DSL.

Можливості вільного поєднання різних каналів передачі даних забезпечують оптимальне припасування до структури установки.

Бібліотека дистанційного керування Resy+ дає змогу безпечно передавати дані з децентралізованих станцій у центральну диспетчерську за допомогою стандартизованих протоколів.

Віддалена діагностика

Планшет для віддаленої діагностики  

Віддалений доступ до установки зі смартфона або планшета

Отримуйте гнучкий доступ до установки та діагностуйте її стан. Веб-система візуалізації atvise® забезпечує постійний віддалений доступ до даних установки зі смартфону або планшета.

Це дуже зручний для ваших інженерів спосіб керування та моніторингу. Планове технічне обслуговування залежно від потреби зменшує витрати на діагностику й усунення несправностей у довгостроковій перспективі.

Рішення для каналізаційних насосних станцій: від керування двигуном до безпечного обміну даними

У разі застосування для керування каналізаційними насосними станціями, модульний мікроконтролер класу 100 забезпечує надійні зчитування та передачу відповідних даних процесу для вимірювання рівня й витрати.

Залежно від технічних вимог і особливостей місця розташування каналізаційної насосної станції захищений маршрутизатор MGuard забезпечує надійний і, передусім, безпечний обмін даними з диспетчерською.

Пристрій для керування двигуном CONTACTRON поєднує в собі функції класичного реверсивного контактора
та функції безпеки.

Топологія: рішення для каналізаційних насосних станцій

Рішення Phoenix Contact для автоматизації вашої каналізаційної насосної станції

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити