Механічне попереднє очищення

Механічне попереднє очищення

Ефективне попереднє очищення

Покладіться на надійні рішення, які забезпечують безперебійне механічне попереднє очищення.

На етапі механічного попереднього очищення решітка та пісковловлювач видаляють з води грубі забруднення та мінеральні тверді частки, такі як камінці та уламки скла. Це запобігає засміченню трубопроводів і забезпечує оптимальне біологічне очищення. Для зменшення потреби в технічному обслуговуванні очисних споруд необхідні надійні керування й моніторинг вентиляторів, двигунів і клапанів.

Компанія Phoenix Contact пропонує надійні рішення, що відповідають умовам навколишнього середовища та забезпечують безперебійність процесу. До них належать модульні контролери, іскробезпечні модулі вводу й виводу, а також рішення для обміну даними.

Переваги

  • Надійний контроль установки за допомогою комплексних рішень, сумісних з багатьма сигналами
  • Рішення для обміну даними для будь-якої інфраструктури, придатні для вибухонебезпечних середовищ
  • Висока експлуатаційна готовність приводів завдяки стандартизованому підключенню перетворювачів частоти до мережі PROFINET

Іскробезпечний збір сигналів

Іскробезпечні модулі вводу/виводу для безпечного збору сигналів  

Безпечний збір сигналів у вибухонебезпечних середовищах

У вибухонебезпечних зонах, до яких належать області решіток грубого й тонкого очищення, сигнали мають збиратися безпечним способом. Для цього в компанії Phoenix Contact є багатий вибір продукції, розрахованої на експлуатацію у вибухонебезпечних середовищах.

Станцію входу/виходу можна встановити в зоні 2, а датчики та виконавчі елементи — в зоні 0, 1 або 2 залежно від потреб.

Надійний бездротовий обмін даними

Бездротовий модуль обміну даними для очисних споруд  

Надійний обмін даними за допомогою технології Trusted Wireless 2.0

Компанія Phoenix Contact пропонує рішення для бездротового керування рухомими частинами установок (наприклад, пісковловлювача) за допомогою продуктивної технології Trusted Wireless 2.0.

Скористайтеся перевагами швидкого та простого введення в експлуатацію без програмування завдяки простому присвоєнню адрес модулів вводу й виводу.

Стандартизоване підключення перетворювачів частоти через PROFINET

Піско- й жировловлювач  

Підключення перетворювача частоти через мережу PROFINET

Для надійної роботи вловлювача піску й жиру дуже важлива висока експлуатаційна готовність приводів, адже вентилятори мають працювати безперебійно, щоб забезпечити належну швидкість потоку. Лише так можна забезпечити осадження твердих часток.

Інтеграція перетворювача частоти з передовою технологією PROFINET забезпечує стандартизоване й надійне підключення до системи автоматизації.

Збір даних з вибухонебезпечних і вибухобезпечних зон

Проста інтеграція всіх децентралізованих одиниць обладнання в мережу установки (наприклад, уловлювача піску й жиру) можлива через мережу PROFINET.

Сигнали з вибухонебезпечних зон (таких як область решітки) збираються за допомогою іскробезпечних модулів вводу й виводу та надійно передаються в центральну диспетчерську.

Топологія: збір даних з вибухонебезпечних і вибухобезпечних зон

Підключення децентралізованих частин установки до системи керування через мережу PROFINET

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити