Вторинне відстоювання стічних вод

Надійна робота установки

Надійна робота установки

Ми пропонуємо рішення для бездротового обміну даними й забезпечення безперебійної роботи установки.

Осаджений мул, який містить фосфати й бактерії, частково відкачується у вторинний відстійник, частково повертається на етап освітлення, де вода отримує нові бактерії. Під час цього рівень мулу контролюється для розрахунку точної кількості, яку треба повернути. Для забезпечення оптимальної якості води додатково контролюються кислотність, каламутність і вміст нітратів.

Рішення Phoenix Contact забезпечують безперебійну роботу установок, яку ви завжди можете контролювати завдяки бездротовому обміну даними.

Переваги

  • Надійний обмін даними з рухомими або важкодоступними частинами установок
  • Зменшення витрат праці на монтаж і технічне обслуговування завдяки обміну даними через інтерфейс Bluetooth
  • Безперебійна робота установок і надійний захист двигунів

Гібридна система керування двигуном з інтегрованою функцією безпеки

Басейн біологічного очищення від фосфору  

Гібридні пускачі: безперебійна робота та захист двигунів

У басейні біологічного очищення від фосфору бактерії, що містяться в мулі, видаляють цей хімічний елемент зі стічних вод.

Гібридні пускачі двигуна «4 в 1», що належать до лінійки продукції CONTACTRON, надійно захищають двигуни та гарантують безперебійну роботу. Інтегровані функції безпеки відповідають усім чинним вимогам до аварійної зупинки.

Безпечна передача даних процесу через інтерфейс Bluetooth

Вторинний відстійник   

Економічно вигідна передача даних процесу за допомогою технології Bluetooth

Забезпечення обміну даними — особливо складне завдання в обертових системах з контактними кільцями. Модулі Bluetooth, що їх пропонує компанія Phoenix Contact, дають змогу просто, надійно та недорого інтегрувати рухомі або важкодоступні пристрої автоматизації в мережі PROFIBUS або Ethernet.

Скористайтеся перевагами технології Bluetooth і для передачі цифрових і аналогових значень параметрів процесу.

Підвищення коефіцієнту готовності обладнання завдяки захисту від перенапруг

Захист від перенапруг для устаткування вторинних відстійників  

Рішення для захисту устаткування вторинних відстійників від перенапруг

Необхідні умови для безпечної експлуатації установок, що використовуються у водному господарстві, — доступ до результатів вимірювань, безперебійна передача даних і надійний зв’язок із системами керування. З огляду на великі відстані передачі даних та особливості перемикання стану великих насосів і приводів необхідний захист для перенапруг.

Наша комплексна концепція захисту від перенапруг дає змогу пропонувати вам зручні та готові до монтажу рішення на будь-який випадок.

Бездротовий обмін даними з устаткуванням вторинного відстійника через інтерфейс Bluetooth

Якою б мережею ви не користувалися, PROFIBUS або PROFINET, ви зможете забезпечити оптимальну якість води завдяки надійному контролю процесу вторинного освітлення. Економічно вигідною альтернативною такому устаткуванню, як контактні кільця, є технологія Bluetooth.

Значення параметрів процесу вторинного освітлення надійно передаються на вищий рівень керування. Контактні кільця не гарантують надійною передачі даних, проте вимагають значних витрат праці на монтаж і технічне обслуговування.

Топологія: бездротовий обмін даними з устаткуванням вторинного відстійника через інтерфейс Bluetooth

Безпечна передача даних процесу через інтерфейс Bluetooth на рівень керування

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити