Водні шляхи

Водні шляхи

Плюс до безпеки

Ми пропонуємо інтелектуальні системи автоматизації для підвищення рівня безпеки та економічності водних шляхів.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

  • Шлюзи
    Шлюзи

    Сигнальні ліхтарі та системи автоматизації Phoenix Contact забезпечують можливість безпечної та економічної експлуатації шлюзів.

  • Судноплавні стрілки
    Судноплавні стрілки

    Рішення від Phoenix Contact дозволяють контролювати стан установки судноплавної стрілки та безпечно перемикати сигнал за допомогою технології дистанційного керування.

Мости, шлюзи та стрілки піклуються про те, щоб пасажирські та транспортні перевезення на водних шляхах здійснювалися без зупинок та затримок. Сигнали, які видно здалеку, регулюють рух та забезпечують завчасну реакцію суден на такі перешкоди, як мости або зустрічний рух.

Для безпечної роботи шлюзів установка має бути оптимально автоматизована. Рішення Phoenix Contact допомагають забезпечити безпеку експлуатації шлюзів відповідно до Директиви про машинне обладнання. Інтелектуальні системи автоматизації гарантують підвищення рівня безпеки та економічності для сучасного керування водним транспортом.

Огляд: водні шляхи

Огляд: водні шляхи  

Рішення для надійного судноплавства водними шляхами.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити