Дорожній рух

Дорожній рух

Ми робимо дороги ефективними

Ви можете покластися на комплексні рішення для тунелів, мостів та освітлення вулиць.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

 • Освітлення вулиць
  Освітлення вулиць

  Компанія Phoenix Contact пропонує системи керування освітленням за потребою через стандартизовану технологію дистанційного керування.

 • Тунель
  Тунель

  Компанія Phoenix Contact забезпечує можливість безперебійної експлуатації тунелів завдяки інтелектуальним системам керування, що відповідають вимогам транспортної інфраструктури.

 • Рухомі мости
  Рухомі мости

  Компанія Phoenix Contact пропонує рішення з моніторингу, обслуговування та функціональної безпеки рухомих мостів.

В майбутньому інтелектуальна інфраструктура набуватиме все більшого значення в системі дорожнього руху. Значне збільшення обсягу транспортних послуг в структурах, які все більше ускладнюються, вимагає розумних рішень для автоматизації. Міська мобільність та безпека учасників дорожнього руху є при цьому головною задачею.

Phoenix Contact підтримує надійними технологіями складні проекти в галузі транспортно-технічного обладнання, будівництва тунелів та інших транспортних систем. Робіть ставку на комплексні рішення в транспортній інфраструктурі — від центральних елементів технології керування, з'єднання з датчиками та виконавчими елементами, до захисту від перенапруг та загальної концепції безпеки.

Огляд: дорожній рух

Огляд: дорожній рух  

Комплексні рішення для тунелів, мостів та освітлення вулиць.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити