Освітлення вулиць

Освітлення вулиць

Ефективне керування освітленням

Сучасні рішення з освітлення роблять вулиці та громадські місця більш привабливими та безпечними.

Назад до Дорожній рух

Категорії

Наявна інфраструктура освітлення вулиць має відповідати новим технічним та економічним вимогам. Головною задачею є підвищення рівня безпеки та привабливості вулиць та громадських місць. Містобудівники розраховують на енергоефективні рішення, які вимагають мінімуму обслуговування.

Інноваційні системи керування освітленням від Phoenix Contact дозволяють здійснювати керування освітленням відповідно до потреб з диспетчерської через стандартизовані технології дистанційного керування. Гнучкі сценарії забезпечують можливість ефективної комутації.

Переваги

  • Значне зниження витрат на обслуговування та живлення завдяки діагностиці та моніторингу всіх станцій в системі керування
  • Перенесення до диспетчерської всіх даних для оцінювання та архівації через мережу мобільної комунікації
  • Автоматичне керування освітленням в залежності від календарного розкладу у разі порушення зв'язку

Децентралізоване керування та збір даних

Керування системами вуличного освітлення  

Керування освітленням за потребою

Керуйте системами вуличного освітлення ефективно та насамперед ощадливо.

Наші системи автоматизації дозволяють обмінюватися даними через стандартизовані технології дистанційного керування. Освітлення можна включати за потребою в залежності від часу настання сутінок.

Захист

Комплексні рішення для захисту від перенапруг  

Захист від перенапруг

Шкода від перенапруги суттєво знижує потенційну економію від використання енергоефективного світлодіодного освітлення вулиць. Комплексні рішення для захисту від перенапруг та захисту пристроїв мінімізують ваші витрати.

Пристрої захисту від перенапруг BLOCKTRAB надійно захищають ваше електричне обладнання. Монтаж безпосередньо на ліхтар або в розподільній коробці здійснюється швидко.

Постійний обмін даними

Управління даними в центрі керування  

Безпечна передача даних

Для моніторингу віддалених установок, аналізу вимірюваних значень та архівації даних всі станції мають бути підключені до диспетчерської. Сервер ODP дозволяє безпечно виконувати дистанційну передачу даних.

Постійний обмін даними між розподілювачем вуличного освітлення та системою SCADA може здійснюватися через кабелі або мережу мобільної комунікації.

Ефективне керування освітленням вулиць через обмін даними М2М

Пристрій керування та передачі TC Mobile I/O X300 бере на себе керування світловими смугами в розподілювачі вуличного освітлення в усій системі. Обмін даними здійснюється через сервер ODP-/OPC та мережу мобільної комунікації.

Окреме керування силовими контакторами в розподілювачі вуличного освітлення дозволяє виконувати увімкнення в нічний час, в сутінках та в разі проходу пішохода. Пристрій сигналізації передає та записує час децентралізованого ввімкнення та вимкнення. У разі можливої відмови системи обміну даними функція освітлення вулиць відповідно до часу забезпечить статичне увімкнення.

Топологія: керування освітленням вулиць  

Керування вуличним освітленням відповідно до потреб

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити