Судноплавні стрілки

Судноплавні стрілки

Безперебійна експлуатація суден

Ви можете покластися на перевірені рішення для моніторингу стану установки та комутації сигналу.

Назад до Водні шляхи

Категорії

В судноплавних каналах водний транспорт не завжди може зустрічатися без ускладнень. В місцях для роз'їзду, так званих стрілках, сигнальні установки з високим рівнем готовності піклуються про безперешкодний рух суден.

Рішення Phoenix Contact дозволяють контролювати стан установки та безпечно перемикати сигнал за допомогою технології дистанційного керування. Застосування ефективного світлодіодного сигнального освітлення, розробленого для жорстких умов навколишнього середовища в морі, гарантує безперебійний рух суден.

Переваги

  • Безпечні дистанційні рішення для інтеграції в системи керування
  • Швидкий монтаж завдяки готовим монтажним системам
  • Просте введення в експлуатацію за допомогою готових функцій та проекту для прикладу

Сигналізація

Сигналізація в судноплавстві  

Ефективне світлодіодне сигнальне освітлення

Компанія Phoenix Contact пропонує світлодіодні сигнальні ліхтарі з високим рівнем готовності для застосування в системах світлової сигналізації. Модульні контролери обмінюються даними напряму до ліхтаря.

Для того щоб, наприклад, регулювати яскравість освітлення або встановити режим за замовченням при перериванні обміну даними, освітлювальні прилади мають бути підключені до пульту керування через мережу PROFINET. В центрі керування стрілкою користувач має доступ до численних діагностичних даних та інформації щодо стану.

Технологія дистанційного керування для децентралізованих сигнальних установок

Технологія дистанційного керування для децентралізованих сигнальних установок  

Модульні дистанційні рішення для сигнальних установок

У компанії Phoenix Contact знайдуться модульні рішення для дистанційного керування установками, сумісні з різними типами мереж, такими як мережі мобільної комунікації, кабельні мережі, бездротові мережі й DSL. Можливості вільного поєднання різних каналів передачі даних забезпечують оптимальне налаштування відповідно до структури установки.

Попередньо запрограмована бібліотека функціональних блоків дозволяє безпечно передавати дані з децентралізованих станцій у центральну диспетчерську за допомогою стандартизованих протоколів.

Технічне обслуговування на основі веб-технологій

Технічне обслуговування на основі веб-технологій через планшет  

Технічне обслуговування через віддалений доступ незалежно від місця

Веб-сервер, інтегрований в систему керування, дозволяє отримувати доступ до даних вашого застосування також з мобільного кінцевого пристрою. Скористайтеся перевагами HTML-інтерфейсів для візуалізації, що дозволяють виконувати обслуговування та введення в експлуатацію згідно з вимогами установки.

Експлуатаційна готовність сигналізації стрілки стає прозорішою, що забезпечує можливість технічного обслуговування за потребою.

Дистанційні рішення для водних шляхів

На водних шляхах виникають великі дистанції. Контролер на основі стандарту GSM дозволяє виконувати обмін даними через стандартизовані протоколи. Завдяки інтегрованому модему мобільної комунікації контролер ідеально підходить для дистанційної роботи та технічного обслуговування.

Топологія: дистанційні рішення для водних шляхів  

Рішення для дистанційної роботи та технічного обслуговування на основі стандартизованих протоколів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити