Сервіс і підтримка

Сервіс і підтримка

Якість — це не випадковість

«Зроблено компанією Phoenix Contact» означає для нас найвищу якість в усіх складниках комплексних рішень — у кожному виробі, у кожній консультації тощо.

Незалежно від того, чи експлуатуєте ви установки, проектуєте, будуєте або обслуговуєте їх, наші послуги забезпечать вам надійну підтримку, що відповідатиме вашим вимогам.

Послуги для забезпечення безпеки машин і установок

Консультації  

Ноу-хау наших експертів до ваших послуг

Окрім компонентів для функціональної безпеки, ми пропонуємо вам індивідуальні послуги для безпечної експлуатації технічних установок в транспортній інфраструктурі. Наші експерти в галузі допоможуть вам із плануванням і проведенням життєвого циклу системи безпеки за стандартом EN 62061 або EN 13849.

Під час планування та розрахунку установок в галузі технологій для транспорту ми підтримаємо вас в дотриманні вимог європейської Директиви з машинного обладнання 2006/42/EG за допомогою послуг з аналізу та проектування, а також семінарів.

Навчання та семінари

Клієнти на заняттях  

Передача знань відповідно до вашого рівня підготовки

Спираючись на інтенсивні контакти з клієнтами та багаторічний досвід в галузі, ми розробили концепцію кваліфікації, з якою ми пристосовуємося до ваших індивідуальних потреб для навчання працівників:

Залежно від етапу проекту, цільової групи та знань ми надаємо вам відповідну пропозицію.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити