Відкритий протокол підключення рішень з автоматизації в центр керування

Огляд

Диспетчерська  

В диспетчерській відбувається збір усієї актуальної інформації

  • В транспортній інфраструктурі різні компоненти мають бути інтегровані з різними протоколами до систем керування.
  • Компанія Phoenix Contact пропонує систему, інтерфейси якої підтримують велику кількість розповсюджених протоколів автоматизації та використовують різні середовища передачі даних.
  • Для ефективної інтеграції децентралізованих частин установки пропонуються перетворювачі інтерфейсів, протоколів та концентратори даних.

Застосування

Конвертер протоколів Resygate  

Конвертер протоколів для ефективної інтеграції децентралізованих частин установки

Більшість застосувань в галузі транспортної інфраструктури — це зростаючи структури, які з роками все більше модернізуються та розширюються.

Тому постачальники окремих компонентів або систем завжди стикаються з проблемою конфлікту певних протоколів обміну даними. Оскільки важливим аспектом обміну даними є інтеграція до системи керування або диспетчерської, потрібні певні стандартні протоколи або механізми.

Рішення

TC Mobile I/O X200  

Просте дистанційне технічне обслуговування через мережу мобільної комунікації

Продукція та системи Phoenix Contact пропонують непропорційно багато можливостей підключення рішень для автоматизації до диспетчерської. Технологія керування відкриває користувачам протоколи застосування та механізми з класичної автоматизації, а також інформаційні технології.

Для обміну даними в диспетчерській та системі керування необхідна підтримка всіх середовищ. Phoenix Contact пропонує компоненти для безпровідного та провідного обміну даними, а також для приватних та відкритих мереж. Користувачі отримують в системі керування всі актуальні дані з польових застосувань в режимі реального часу.

Масштабовані та точні рішення для вашої системи
Від простої інтеграції окремих польових пристроїв до шлюзів на основі ПК — компанія Phoenix Contact пропонує відповідне рішення. Унікальний асортимент та діапазон обміну даними для систем керування. За допомогою інтелектуальних функцій та компонентів дані, відносно яких за запитом застосовується проміжне накопичування та локальне збереження, надсилаються в певний момент часу або циклічно. Багаторічний досвід, отриманий з сотень проектів клієнтів, постійно переходить в подальший розвиток компонентів та систем.

Топологія: підключення до диспетчерської  

Повна інтеграція на рівні керування

Переваги

  • Рішення для всіх шляхів обміну даними завдяки широкому асортименту для приватних та відкритих мереж, бездротового обміну даними тощо.
  • Підходить до різноманітних застосувань та розмірів установок завдяки програмним функціям з можливістю масштабування
  • Оптимальна інтеграція в наявні системи завдяки стандартизованому протоколу Ethernet та дистанційного технічного обслуговування
  • Широка компетенція в сфері дистанційного обміну даними, що базується на численних проектах клієнтів всіх розмірів та застосувань

Продукція

ОписТип№ для замовлення
Пам’ять даних програм/конфігурації включно з підключенням до бази даних SQL, дистанційним зв'язком тощо.SD FLASH 2GB APPLIC A2701190
Конвертер протоколівнаприклад, RESYGATE 30002400129
Програмне забезпечення системи керуванняACRON2400115
Підстанції дистанційного керуванняAX ODP SERVER 5FU2700391
ОписТип№ для замовлення
Пам’ять даних програм/конфігурації включно з підключенням до бази даних SQL, дистанційним зв'язком тощо.SD FLASH 2GB APPLIC A
Конвертер протоколівнаприклад, RESYGATE 3000
Програмне забезпечення системи керуванняACRON
Підстанції дистанційного керуванняAX ODP SERVER 5FU

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити