Рухомі мости

Рухомі мости

Безпека — це наш стимул

З рішеннями від Phoenix Contact ви можете надійно керувати рухом мостів з диспетчерської.

Назад до Дорожній рух

Категорії

Рухомі мости здебільшого використовуються для проведення автомобільних або залізничних шляхів над річками та каналами. З огляду на потенційну небезпеку для учасників руху до моніторингу, обслуговування та функціональної безпеки висуваються особливі вимоги. Керування рухом опорної конструкції моста має здійснюватися з диспетчерської за допомогою датчиків та виконавчих елементів.

З рішеннями від Phoenix Contact ви можете надійно та безпечно керувати рухом мостів та захисними функціями.

Переваги

  • Значне зниження витрат на обслуговування та живлення завдяки діагностиці та моніторингу всіх станцій в системі керування
  • Перенесення до диспетчерської всіх даних для оцінювання та архівації через мережу мобільної комунікації
  • Автоматичне керування освітленням залежно від календарних записів у разі порушення зв'язку

Безпечний рух моста

Рухомі мости  

Рух моста відповідно до Директиви з машинного обладнання

Рух моста з надмірною швидкістю може призвести до пошкодження його механізмів.

Реле простою та контролю частоти обертання слідкують за швидкістю підйому та опускання. Таким чином ви можете запобігти пошкодженню моста та виконати вимоги Директиви з машинного обладнання.

Надійна автоматизація

Система автоматизації Axioline  

Система автоматизація для тяжких умов

Технологія автоматизації майбутнього — швидка, проста та міцна. Системи автоматизації Axiocontrol та Axioline від Phoenix Contact  — це потужні системи керування та модулі вводу/виводу, що ідеально узгоджені між собою.

Система, розроблена для тяжких умов, витримує жорсткі вібрації та струси, що виникають під час руху моста.

Резервне керування

Резервні системи керування RFC  

Резервний контролер для найвищої експлуатаційної готовності

Під час підйому та опускання елементів транспортної інфраструктури, таких як міст, обов'язковими є стійкі до відмов системи автоматизації.

Рішення: концепція автоматизації з резервуванням на основі високопродуктивних контролерів RFC 460R. Завдяки цьому можна гарантувати постійне функціонування автоматизації. У разі відмови одного контролера інший включається в роботу без жодних затримок.

Безпечність за рахунок резервування

Найвищий ступінь експлуатаційної безпеки рухомого моста забезпечує добре структурована потужна система автоматизації з резервними системами керування та мережевими технологіями й відповідним польовим рівнем.

Промислові комутатори та технології керування Phoenix Contact дозволяють просто та з перспективою на майбутнє реалізувати високі вимоги до керування установками. Окрім відповідної продукції, наші спеціалісти з безпеки пропонують вам підтримку на етапі розробки оптимальної концепції вашої установки.

Топологія: резервний контролер рухомого моста  

Концепція резервування для максимальної експлуатаційної безпеки рухомих мостів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити