Інтелектуальні світлодіодні рішення для освітлення тунелів та шляхопроводів

Огляд

Тунель Лівкенсхук  

Світлодіодні рішення для освітлення тунелів відкривають безліч переваг

  • Під час експлуатації, планування та монтажу світлотехнічних систем підприємства стикаються з непростим випробуванням: рівномірно освітити тунель згідно зі специфікаціями та керувати інтенсивністю освітлення відповідно до ситуації.
  • Компанія Phoenix Contact разом зі своїм бельгійським партнером компанією Schréder пропонує готові до монтажу рішення для освітлення, які можна підключати до систем керування через мережу Ethernet.
  • Шафа керування та прикладне програмне забезпечення вже запрограмовані та передбачають можливість простого налаштування й підключення до мережі.

Застосування

Тунель Лівкенсхук  

Просте встановлення рішення завдяки монтажній системі QPD

Тунелі — це технічно складні конструкції. До великої кількості наявних тунелів постійно додається все більше нових споруд. Це означає, що на теперішній час експлуатуються найрізноманітніші рішення для освітлення.

Поруч зі старими технологіями освітлення все більше застосовуються передові світлодіодні технології. Також зустрічаються частково переобладнані тунелі, в яких використовують як старі, так і нові освітлювальні технології.

Рішення

Компанія Phoenix Contact розробила рішення для освітлення з найсучаснішою світлодіодною технологію для тунелів. Керування світлодіодними освітлювальними приладами може здійснюватися безпосередньо або через так звані коробки Driver Box. В коробках знаходяться світлодіодні драйвери для керування освітлювальними приладами. Точне положення освітлювальних приладів та коробок Driver Box було визначене спеціалістами компанії Schréder на основі фотометричного аналізу пізнішого освітлення тунелю. Паралельно з підготовчими роботами на будівельний майданчик були доставлені попередньо зібрані кабелі живлення та шини. Таким чином монтажна компанія вирішила типову проблему ще до виробництва провідників. Оскільки всі кабелі обладнані системою автоматичного зсуву фази, всі три фази підключення провідника отримують рівномірне навантаження. Тож більше довге «продзвонювання» проводів та подальший повторний електромонтаж більше не потрібні.

Власне керування електронікою інтерфейсу Lumgate та світлодіодний драйвер попередньо налаштовані на 50 різних сценаріїв. Крім того, визначено 15 спеціальних сценаріїв, які в особливих умовах, наприклад, у разі виникнення надзвичайних ситуацій або небезпечних подій, отримують найвищий пріоритет для застосування. Встановлені всередині тунелю обмеження максимальної швидкості також впливають на необхідну потужність освітлення та враховуються в контролерах. Крім прикладних програм, в ATS також враховуються дані фотометричного аналізу. Відповідний файл конфігурації, який контролер зчитує самостійно, стає разом з іншими параметрами основою для керування освітленням. Таким чином, ми подбали про те, щоб вимоги користувачів тунелю точно виконувалися з огляду на законодавчі директиви. Крім того, система надає лише стільки світла, скільки необхідно саме зараз, що позитивно впливає на витрати енергії.

Топологія рішення для освітлення  

Конструкція та елементи рішення для освітлення

Система потребує мінімального часу на монтаж в полі та на ліхтарях завдяки попередньо визначеним рішенням розподільної шафи, а також монтажній системи QPD. Розрахунок життєвих циклів установки виявляє інші переваги рішення для освітлення тунелів.

Переваги

  • Просте підключення Plug-and-Play завдяки попередньо встановленим параметрам та самостійній адресації
  • Рішення з можливістю багаторазового використання завдяки функції затемнення 240 різних точок освітлення, до 96 км та 1920 світлодіодних драйверів за допомогою лише одного контролера
  • Розширений статус діагностики завдяки моніторингу часу роботи та споживання струму
  • Система CLO (Constant Light Output) з фактичними часами роботи та факторами технічного обслуговування

Продукція

ОписТип
Система ATS (Advanced Tunnel System) — попередньо змонтована шафа керування разом з прикладним програмним забезпеченням для рівномірного зниження інтенсивності освітлення тунелюнаприклад, TSL-SC-RTL-ATS/D0S12
Система BTS (Basic Tunnel System) — готова до монтажу шафа керування для комутації освітленнянаприклад, TSL-SC-RTL-BTS
Система TCS (Tunnel Control System) — рішення шафи керування для поєднання в мережу декількох систем ATS та підключення до центральної диспетчерської тунелю за визначеним протоколом обміну даниминаприклад, TSL-SC-RTL-TCS/D0S22

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити