Експлуатаційна безпека для мостів завдяки комплексній концепції резервування

Огляд

Рухомі мости  

Надійна експлуатація рухомих мостів

  • Під час експлуатації, планування та монтажу рухомих мостів підприємства стикаються з непростим випробуванням: керувати застосуванням без відмов та відповідно до ситуації.
  • Phoenix Contact пропонує технології керування, мережеву інфраструктуру та підключення польового рівня від одного постачальника.
  • В залежності від розміру установки та її складності системи резервування реалізуються або з практичним мікроконтролером або з потужним контролером.

Застосування

Резервовані системи керування  

Технологія автоматизації з резервуванням для найвищого рівня експлуатаційної готовності

Для перетинання водяних шляхів часто використовуються рухомі мости. Як частина дорожньої мережі вони повинні функціонувати бездоганно. Тому в основі має лежати технологія автоматизації з високим рівнем готовності, яка піклується про надійне відкривання та закривання мостів. Це означає, що мережеві технології, технології керування та в разі необхідності рівень вводу/виводу мають бути реалізовані з резервуванням.

Хоча мости розглядаються як самостійне рішення для автоматизації, вони зазвичай інтегровані в багатошарову мережу або систему керування. Обмін даними на базі Ethernet в системах керування є обов'язковою умовою, але його також можна використовувати для обміну даними на мості. В багатьох випадках виникає необхідність у використанні бездротового зв'язку, тут замінити проводи в промислових мережах Ethernet може як технологія WLAN, так і Bluetooth.

Рішення

Розподільна шафа з резервованою системою автоматизації  

Резервована система автоматизації з інтегрованою функцією безпеки

Phoenix Contact пропонує продукцію та системи для резервованих установок різного розміру з максимальним рівнем експлуатаційної готовності. Мережеві технології, що пропонують різні опції для швидкої зміни конфігурації в разі виникнення несправності, лежать в основі рішення для автоматизації мостів. При цьому мережеві технології можна органічно інтегрувати в локальні або системи автоматизації вищого рівня.

Головною функцією обміну даними на мості є технологія керування. Резервна технологія керування може бути реалізована з можливістю масштабування для налаштування відповідно до вимог застосування. Phoenix Contact пропонує унікальний асортимент систем всіх розмірів, які можна інтегрувати на вибір в апаратне забезпечення для керування або у прикладне рішення. Це дозволяє здійснювати проектування та адаптацію функцій керування відповідно до рівня важливості транспортного шляху.

В невеликих застосуваннях систему з високим рівнем готовності можна реалізувати вже з модульним мікроконтролером Axiocontrol завдяки прикладному резервуванню системи. В цьому випадку контролер розширює функції резервування за допомогою функціонального блока. Разом з мережевою інфраструктурою з можливістю масштабування контролер будує основу для установок та застосування з високим рівнем готовності.

Для великих установок Phoenix Contact пропонує відповідне рішення з потужними контролерами RFC. Вони дозволяють, наприклад, виконувати надшвидке переналаштування цілої мережі. Лінія зв'язку між контролерами може покривати відстані до 80 кілометрів.

Резервоване рішення з мікроконтролером  

Для застосувань, чутливих до вартості, пропонується рішення з мікроконтролером та практичним резервуванням системи

Переваги

  • Практичне резервування системи без додаткових витрат завдяки застосуванню безкоштовних функціональних блоків
  • Застосування з високим рівнем доступності та часом повторного конфігурування завдяки масштабованій системі
  • Інтеграція в наявну систему керування за стандартизованим Ethernet-протоколом
  • Рішення, що ідеально пасують одне до одного завдяки продукції та системам від одного постачальника

Продукція

ОписТип№ для замовлення
Мікроконтролер AxiocontrolAXC 10502700988
Високопродуктивний контролер InlineILC 370 PN2876915
Резервний компактний контролерRFC 460R PN2700784
Комутатор Industrial EthernetFL SWITCH SMN 8TX-PN2989501
Функціональний блокRedundancy_ASR V1.00 
ОписТип№ для замовлення
Мікроконтролер AxiocontrolAXC 1050
Високопродуктивний контролер InlineILC 370 PN
Резервний компактний контролерRFC 460R PN
Комутатор Industrial EthernetFL SWITCH SMN 8TX-PN
Функціональний блокRedundancy_ASR V1.00 

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити