Підвищення експлуатаційної готовності водяних шляхів за рахунок технічного обслуговування на основі стану

Огляд

Стрілка в судноплавстві  

Оптимальний транспортний потік на вузьких ділянках водяних шляхів

  • Оператори та підприємства з установки сигналізації для водяних шляхів стикаються з непростим завданням: керувати системою без відмов та забезпечити довготривалу експлуатацію.
  • Phoenix Contact пропонує систему, компоненти якої можна глибоко інтегрувати в середовище керування й включити в архітектуру вищого рівня за допомогою різних засобів комунікації.
  • Завдяки можливості масштабування рішення можна гнучко налаштовувати відповідно до різних вимог, а діагностика на основі веб-технологій забезпечує максимальну надійність.

Застосування

Щогла з сигнальними ліхтарями  

Світлодіодні сигнальні ліхтарі для світлової сигналізації

На багатьох водних шляхах великі судна можна зустріти далеко не скрізь, оскільки не в кожному місці можна витримати безпечну дистанцію при проходженні. Для того щоб ці проходи незважаючи ні на що залишалися прохідними 24 години на день, створюються об'їзні шляхи або правила одностороннього руху. Для керування рухом транспорту в цих місцях використовується сигналізація, яка передає капітанам суден повідомлення зі статусом.

На найбільш навантажених водних шляхах світу сьогодні спостерігається більше 100 проходжень за день. Вихід з ладу сигнальної техніки та пов'язаний з цим затор призвів би до масштабних економічних наслідків.

Рішення

Шафа керування  

Шафа керування для автоматизації сигналізації водних шляхів

Компанія Phoenix Contact пропонує продукцію та системи для будь-яких сфер застосування. При цьому компоненти інтегровані в технологію керування, щоб контролювати та відображати статус пристроїв. Для застосування в сигналізації для водяних шляхів шафа керування встановлюється безпосередньо на сигнальне обладнання. Вона оснащена джерелом безперебійного живлення для подачі напруги 24 В. За допомогою попередньо запрограмованого функціонального блока інформацію щодо статусу (наприклад, батарей) може просто закласти у прикладну програму контролера. Таким чином, інформація та програми візуалізації відразу стають доступними та можуть бути викликані з будь-якої точки всередині мережі.

Для установок у відкритому полі обов'язковим є захист від перенапруг. Навіть для таких «класичних» застосувань інтелектуальний захист від перенапруг може бути глибоко інтегрований в прикладну програму. З Plugtrab IQ оператор має можливість реалізації профілактичного обслуговування. Це єдина система на ринку, що розпізнає та відображає більше двох станів. До зеленого (все в порядку) та красного (пристрій несправний) повідомлення про статус додається ще жовте для інших робочих станів. Воно сигналізує про критичні значення інтелектуальних учасників та показує оператору, що елемент потребує заміни при першій можливості.

Візуалізація на основі веб-технологій  

Веб-обслуговування всіх пов'язаних компонентів

Можливість масштабування та інтеграції для максимальної експлуатаційної готовності та завчасної діагностики

З інтелектуальними пристроями та доступними інтерфейсами до компонентів Phoenix Contact оператору та сервісному персоналу відкриваються абсолютно нові можливості.

Компоненти вже оснащені інтегрованою системою діагностики, а тому їх можна застосовувати локально. В якості альтернативи користувач може вибрати з безлічі попередньо запрограмованих функціональних блоків та інтегрувати пристрої в прикладну програму.

Сигнальні установки та шафи керування оснащені функцією веб-обслуговування, яку можна викликати через різні середовища. При цьому з'єднання може утворюватися як локально, так і через мобільну комунікацію або власне SHDSL-з'єднання. Можливість масштабування системи дозволяє робить можливою оптимальну адаптацію до вимог оператора за допомогою економічного рішення. Водночас забезпечується максимальна експлуатаційна готовність установки, а з нею і надійна експлуатація водних шляхів.

Переваги

  • Проста, швидка та глибока інтеграція всіх компонентів завдяки вже запрограмованим функціональним блокам
  • Надійне рішення з попередньо запрограмованими та перевіреними функціями всередині застосування
  • Інтеграція в наявну систему керування за стандартизованим Ethernet-протоколом
  • Можливість гнучкого налаштування згідно з вимогами застосування завдяки апаратним засобам керування з функцією масштабування

Продукція

ОписТип№ для замовлення
Пам’ять даних програм/конфігураціїSD FLASH 2GB APPLIC A2701190
Джерела безперебійного живленнянаприклад, QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/102320225
Пристрої захисту від перенапругнаприклад, PT-IQ-1X2-24DC-UT2800976
Прилади для вимірювання параметрів електроенергіїнаприклад, EEM-MA2502901363
ОписТип№ для замовлення
Пам’ять даних програм/конфігураціїSD FLASH 2GB APPLIC A
Джерела безперебійного живленнянаприклад, QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/10
Пристрої захисту від перенапругнаприклад, PT-IQ-1X2-24DC-UT
Прилади для вимірювання параметрів електроенергіїнаприклад, EEM-MA250

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити