Ефективне керування вуличним освітленням через хмарне підключення

Огляд

Світлодіодне освітлення вулиць  

Світлодіодне освітлення — це стандарт сьогоднішнього дня, який пропонує безліч додаткових функцій

  • Для операторів установок вуличного освітлення велике значення має ефективне та ощадливе керування установками.
  • Phoenix Contact пропонує систему з можливістю масштабування від простих операцій з перемикання до складних алгоритмів освітлення.
  • Вже сьогодні Phoenix Contact пропонує державним установам відповідні технології для вирішення майбутніх задач або реагування на зміни специфікацій (наприклад, відеоспостереження).

Застосування

Продукція для керування точками освітлення  

Продукція для керування точками освітлення

Вибір сьогодення для освітлення вулиць, громадських місць, підземних переходів та інших подібних установ — це світлодіодна технологія, яка поступово заміняє звичні концепції освітлення.

При цьому великий потенціал світлодіодної технології зазвичай не використовується до кінця. Проста заміна точок освітлення хоча і є корисною, сама по собі без додаткових заходів не буде ефективною. Тільки оптимальне управління освітлювальними приладами відкриває колосальний потенціал для економії завдяки енергоефективному використанню. Сучасне освітлення вулиць має також включати в себе додаткові можливості використання, окрім звичайного освітлення.

Рішення

Світлодіодне освітлення  

Світлодіодне освітлення

Для освітлення вулиць компанія Phoenix Contact пропонує продукцію та системні рішення, які можуть або бути інтегровані в системи освітлення виробниками або встановлені в якості додаткового модуля для експлуатації.

Асортимент сягає від електромеханічної продукції зі строком використання в десятки років до підключення точок освітлення до хмарних систем. Так, наприклад, розробляються зарядні системи для електромобілів, які будуть інтегровані прямо в освітлювальні стовпи. Виробникам систем освітлення при цьому пропонуються стандартизовані інтерфейси для керування розрахунками на основі хмарних технологій.

Налаштування застосування згідно з індивідуальними вимогами оператора

Муніципалітет або оператор системи освітлення вирішує, які додаткові характеристики буде мати установка. Можливості сягають від простої комутації за відповідними вимогами до інтеграції даних кадастру та веб-застосувань.

Phoenix Contact вже сьогодні враховує майбутні тенденції сучасної інфраструктури міста, яка все більше вимагає об'єднання багатьох застосувань в точках освітлення. Все частіше виникає необхідність не тільки у поєднанні освітлювальних приладів в мережу, але й у створенні громадських бездротових мереж WLAN. До цього додається суттєве зростання кількості систем відеоспостереження та швидке збільшення частки електромобілів. Саме для цих завдань компанія Phoenix Contact розробляє продукцію, яку можна комбінувати при формуванні рішень для освітлення, розширюючи обсяг функцій відповідно до вимог. При цьому важливу роль відіграє надання даних для різних хмарних застосувань.

Крім того, дані з класичних веб-систем також можна використовувати для енергоефективної експлуатації. Це можуть бути, наприклад, деталізовані дані про погоду або нові специфікації з муніципального календаря заходів, які суттєво впливають на керування освітленням автомобільних доріг.

Топологія контролера зарядки  

Контролер зарядки для різних застосувань

Переваги

  • Перспективні системи завдяки модульній конструкції та зв'язку з хмарою
  • Рішення для освітлення з можливістю масштабування відповідно до застосування завдяки інтеграції додаткових функцій
  • Багаторічний досвід використання технології завдяки численним втіленим проектам

Продукція

ОписТип№ для замовлення
GPRS-система сповіщення для дистанційного керування виходамиTC MOBILE I/O X3002903807
Контролер зарядки змінним струмомнаприклад, EM-CP-PP-ETH2902802
Пристрій захисту від перенапруг типу 2наприклад, BLT-T2-1S-320-UT2906101
Радіомодуль — точка доступуFL WLAN 51002700718
ОписТип№ для замовлення
GPRS-система сповіщення для дистанційного керування виходамиTC MOBILE I/O X300
Контролер зарядки змінним струмомнаприклад, EM-CP-PP-ETH
Пристрій захисту від перенапруг типу 2наприклад, BLT-T2-1S-320-UT
Радіомодуль — точка доступуFL WLAN 5100

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити