Диспетчерська

Диспетчерська

Ваші установки під контролем

В диспетчерській відбувається збір усіх важливих даних — з рішеннями від Phoenix Contact всі вони будуть у вас перед очима.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

В центральній диспетчерській відбувається збір усіх даних інтелектуальної транспортної системи. Тому користувач весь час має уявлення про стан установок: від моніторингу через камери та керування багатопозиційними дорожніми знаками до поєднання в мережу систем тунелів з високим рівнем експлуатаційної готовності.

Продукція та рішення від Phoenix Contact допоможуть вам виконати цю задачу. На додачу до резервної технології керування до них відносяться компоненти для потужної гігабітної мережі та спеціально розроблене для системи програмне забезпечення.

Переваги

  • Можливість масштабування відносно систем керування та моніторингу згідно з потребами
  • Різноманітність функцій: від відображення тенденцій, сигналізації, формування звітів і протоколювання до архівування даних
  • Безпечний контроль установки з хмари

Візуалізація та передача аварійних сигналів

Програмне забезпечення для візуалізації екрану  

Програмні рішення для візуалізації ваших установок

В будь-який час у вас є доступ до установки та можливість діагностики стану. Спеціально розроблені рішення з візуалізації дозволять вам постійно мати установки перед очима завдяки технології віддаленого доступу.

На планшеті або смартфоні ви можете використовувати програму Visu+ mobile, яка дозволяє збирати інформацію зі шлюзів, мостів та стрілок. Таким чином ви створюєте для ваших інженерів ефективні рішення з моніторингу.

Надійне зберігання значень робочих параметрів

Програмне забезпечення для керування даними екрану  

Програмне забезпечення для збору, аналізу та архівування робочих параметрів

Інформація про статус та діагностичні дані створюють основу для підвищення експлуатаційної готовності установок. Вони надають деталізовану базу даних для розумного обслуговування, а також для підтвердження та відстежування поведінки під час роботи.

Надійне програмне забезпечення для керування даними від Phoenix Contact має функції збору, довгострокового архівування й аналізу значень робочих параметрів, а також дозволяє в будь-який момент отримувати звіти.

Безпечна мережа

Мережеві технології  

Безпечне рішення для передачі даних

Компанія Phoenix Contact пропонує вам надійні та, перш за все, безпечні рішення для передачі даних до диспетчерської та назад.

Залежно від технічних та географічних вимог вашої транспортної установки ви знайдете у нас відповідну продукцію: від бездротової системи зв'язку через 3G-модем з безпечним маршрутизатором і технологією VPN до модемів SHDSL, якщо інфраструктура включає в себе відповідні проводи.

Візуалізація з хмарною технологією та технологією SCADA

Створюйте гнучкі концепції керування та моніторингу. Програмне забезпечення з візуалізації в поєднанні з
хмарною технологією дозволяє вам у будь-який час отримувати абсолютно безпечний доступ до вашої установки.

Технологія візуалізації від Phoenix Contact розширює можливості візуалізації на мобільних кінцевих пристроях, таких як смартфони та планшети.

Топологія: візуалізація з хмарною технологією та технологією SCADA  

Концепції керування та моніторингу на основі програмного забезпечення з візуалізації та хмарної технології

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити