Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

Безпечне сполучення

Дізнайтеся, як рішення Phoenix Contact і спеціалізовані знання наших спеціалістів допомагають успішно реалізовувати проекти.

Назад до Транспортна інфраструктура

Категорії

 • Кільський канал

  Сигнальні ліхтарі з підтримкою польової шини спрощують рух суден Кільським каналом.

 • Міст Еразма, Роттердам

  Міст Еразма поєднує центр Роттердама з районом Коп ван Зюйд.

 • Міст імені Османа Ґазі

  Системний кабель від Phoenix Contact забезпечує безпомилковий та швидкий польовий електромонтаж на мосту імені Осман Ґазі.

 • Тунель Заас

  Для захисту системи енергопостачання та джерел безперебійного живлення в тунелі Заас застосовано пристрій захисту від перенапруги Phoenix Contact.

 • Тунель Лоппер

  Використання систем захисту від перенапруги від Phoenix Contact дозволило значно підвищити експлуатаційну готовність тунелю.

 • Шлюзова споруда в Зебрюгге

  Сигнальні ліхтарі та автоматика компанії Phoenix Contact забезпечують бездоганну роботу шлюзу в порту Зебрюгге.

 • Шлюзовий комплекс Кіль-Гольтенау

  Бездротова система Phoenix Contact Radioline допомагає контролювати перебіг будівельних робіт у шлюзовому комплексі Кіль-Гольтенау.

Безпека, доступність і економічна ефективність — ось головні вимоги до транспортної інфраструктури. Нижче наведено приклади складних інфраструктурних проектів, реалізованих нашими замовниками за допомогою виробів і рішень Phoenix Contact.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити