Підключення генераторів

Підключення генераторів

Для максимальної продуктивності

Рішення для підключення генераторів забезпечують максимальну експлуатаційну готовність і продуктивність.

Назад до Польові установки

Категорії

Перед проектувальниками та виконавцями монтажних робіт стоїть непросте завдання — забезпечити максимальну експлуатаційну готовність і продуктивність фотоелектричних установок. Важливими складниками цього є збирання та розподіл електроенергії від ланцюжків сонячних елементів, захист окремих модулів від блискавок і перенапруг, а також моніторинг продуктивності установки.

Компактні розподільні коробки для фотоелектричних установок, що їх пропонує компанія Phoenix Contact, відповідають цим вимогам. Наша система моніторингу параметрів електроенергії, що надходить від ланцюжків сонячних елементів, дозволяє негайно реагувати на несправності та втрати потужності, навіть у разі відмови окремих ланцюжків.

Переваги

  • Орієнтований на практичні потреби аналіз для оптимального розташування пристроїв захисту від перенапруг
  • Зменшення коштів і обсягу робіт під час електромонтажу
  • Відсутність потреби в окремих польових джерелах живлення
  • Економія місця під час монтажу завдяки компактній конструкції
  • Вимірювання напруги до 1500 В постійного струму

Збирання та розподіл

Розподільна коробка в польових умовах  

Готові до підключення та перевірені розподільні коробки для фотоелектричних установок

Швидкі монтаж і введення в експлуатацію, а також забезпечення високої експлуатаційної готовності установок: готові до монтажу розподільні коробки для фотоелектричних установок гарантують зручність у користуванні.

Використання оптимально узгоджених між собою компонентів і комунікаційних інтерфейсів уможливлює швидку та просту інтеграцію з’єднувальних коробок для фотоелектричних установок у диспетчерські системи вищого рівня.

Підключення й захист

Гібридний клемний блок  

Зменшення обсягу робіт під час електромонтажу завдяки спеціальним клемам

Широкий вибір різноманітних клем дає змогу підібрати належне рішення для кожного випадку застосування. Клеми із запобіжниками підходять для захисту окремих ланцюжків сонячних елементів від зворотного струму.

Клеми з діодами розроблені спеціально для застосування з тонкошаровими сонячними панелями, а до гібридного клемного блока можна підключити аж до чотирьох ланцюжків без додаткових витрат праці на монтаж.

Захист від перенапруг

Пристрої захисту від перенапруг для фотоелектричних установок  

Надійний захист фотоелектричних установок від перенапруг

Польові фотоелектричні установки мають велику площу
й знаходяться під впливом факторів навколишнього середовища, тому їм особливо загрожують блискавки й перенапруги.

Блискавкозахисні розрядники та пристрої захисту від перенапруг Phoenix Contact гарантують надійний захист і значно підвищують експлуатаційну готовність установки. Розрядники відповідають стандартам EN 50539-11 і UL 1449 (видання 3) щодо захисту фотоелектричних установок від перенапруг і сертифіковані випробувальною лабораторією KEMA.

Моніторинг струму та напруги в ланцюжках сонячних елементів

Вимірювальні модулі  

Моніторинг фотоелектричних установок на рівні окремих ланцюжків

Модуль вимірювання параметрів електроенергії за допомогою датчиків Холла визначає параметри фотоелектричних установок і передає дані в комунікаційний модуль. На вибір пропонуються чотири- та восьмиканальні варіанти.

Модуль вимірювання напруги розрахований на напругу постійного струму до 1500 В. Модуль підходить для вимірювання як у заземлених, так і в ізольованих фотоелектричних системах.

Електричне живлення

Перетворювачі постійного струму  

Компактні перетворювачі постійного струму з базовим набором функцій для фотоелектричних систем

Нові перетворювачі постійного струму з базовим набором функцій для фотоелектричних систем забезпечують живлення розподільних коробок безпосередньо від установки на відкритому просторі.

Завдяки цьому ви зможете заощадити на монтажі та підвищити ефективність системи. Компактна конструкція та високий коефіцієнт корисної дії дозволяють застосовувати перетворювачі постійного струму навіть у малих розподільних коробках.

Перетворення й моніторинг струму у збірних шинах

Вимірювальні перетворювачі струму  

Моніторинг збірних шин постійного струму у фотоелектричних установках

Універсальні вимірювальні перетворювачі змінного струму на постійний забезпечують моніторинг збірних шин зі струмом до 600 А. Розмикати провідник для моніторингу не потрібно.

Трансформатори перетворюють вхідний змінний струм на вихідний струм з тими чи іншими параметрами. Підключивши далі за лінією вимірювальні прилади, можна реєструвати та переглядати параметри безпосередньо в шафі керування.

Контроль ланцюжків сонячних елементів

За допомогою вимірювального модуля можна одночасно вимірювати силу постійного струму у максимум восьми лініях, а також одне значення напруги постійного струму. У сукупності вісім вимірювальних модулів підключаються до одного комунікаційного.

Для цього використовується двопроводовий кабель обміну даними, який служить водночас і для живлення вимірювальних модулів. Додаткове джерело живлення не потрібне. Універсальний вимірювальний перетворювач струму дає змогу вимірювати постійний і змінний струм у збірних шинах.

Контроль ланцюжків сонячних елементів

Надійні рішення Phoenix Contact для моніторингу фотоелектричних установок на будь-якому рівні: від окремих ланцюжків сонячних елементів до збірних шин

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Рішення для сонячної енергетики

Для оптимального та безперебійного використання фотоелектричних установок

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити