Рішення для підключення фотоелектричних установок

Огляд

Польова фотоелектрична установка  

Польова фотоелектрична установка

  • Перед проектантами та користувачами стоїть непросте завдання: оптимізувати планові обсяги виробленої електроенергії та коефіцієнт готовності установок.
  • Розподільні коробки для фотоелектричних установок Phoenix Contact — випробуване, а тому надійне рішення, на яке можна покластися.
  • Ще одна перевага — зручність у монтажі та простота інтеграції в наявну інфраструктуру.

Застосування

Результати опитування, проведеного журналом Photon, свідчать: експерти вважають 70 % німецьких фотоелектричних установок недостатньо ефективними. Помилки монтажу сповільнюють вихід на прогнозовані обсяги виробленої електроенергії, а отже і збільшують строк окупності інвестицій. Очікувана компенсація за віддачу електроенергії в мережу починає надходити нескоро.

Працівник спілкується із замовником  

Правильний вибір параметрів розподільної коробки — запорука успіху

Розподільна коробка для фотоелектричних установок (німецькою: Generatoranschlusskasten, GAK; англійською: combiner box) служить для з’єднання, вимірювання та захисту, а тому є важливим елементом, від правильності вибору якого залежать рентабельність і довготривала висока експлуатаційна готовність фотоелектричної установки. Однак під час вибору розподільних коробок покупці нерідко керуються виключно фінансовими міркуваннями. Якість і довговічність залишаються на другому плані.

Щоб обрати надійні та якісні розподільні коробки, проектанти та монтажники мусять звертати увагу на їхню відповідність чинним стандартам.  Вимоги до розподільних коробок для фотоелектричних установок регламентуються стандартом EN 61439, де описано конструкцію, вибір складників, а також необхідні випробування. Стандарт вимагає, зокрема, комплексного документування технічних властивостей і умов використання, а також правильного виконання монтажу й технічного обслуговування. Уся інформація про пристрій має бути викладена в інструкції з монтажу мовою країни, де здійснюється встановлення.

Рішення

Комбіновані комутаційні пристрої Phoenix Contact забезпечують безаварійну експлуатацію фотоелектричних установок. Оптимально узгоджені між собою складники та комунікаційні інтерфейси дають змогу швидко та просто інтегрувати розподільні коробки для фотоелектричних установок у вищерівневі системи управління електростанціями. Наша команда спеціалістів різного профілю до ваших послуг — ми готові до розробки індивідуальних рішень під потреби замовника.

Процес обговорення вимог із замовником  

Конструювання розподільних шаф за технічними умовами замовника

Конструювання
На етапі уточнення вимог спеціалісти різного профілю тісно співпрацюють з персоналом замовника, щоб скласти якомога точніше технічне завдання для конструкторів. Заздалегідь виясняються специфічні вимоги. Завдяки цьому процес конструювання є цілеспрямованим і ефективним.

Після уточнення вимог починається етап конструювання. Цей етап завершується створенням прототипів, які проходять спеціалізовані випробування. Результати випробувань ураховуються для оптимізації рішення.

Випробування
За допомогою температурного випробування виявляються, зокрема, проблемні в термічному плані місця. Завдяки цьому всі складники компонуються в оптимальний спосіб. Це дає змогу запобігти відмовам, спричиненим температурними перевантаженнями.

У власних випробувальних лабораторіях прототипи проходять електричні й механічні випробування. Ці випробування гарантують, що наші рішення будуть без збоїв працювати в умовах, для яких вони призначені.

Порівняння термографічних знімків розподільних коробок  

Оптимізована з термічної точки зору конструкція — найкращий захист від температурних перевантажень

Виготовлення
Після конструювання та випробувань виріб запускається у виробництво. Для ефективного виконання кожного етапу складники виготовляються за методом «потік одиничних виробів» (one-piece-flow). Ми здатні швидко та гнучко реагувати на зміни конструкції та обсягу партій. Вся інформація, необхідна для забезпечення якості, відображається в узагальнений спосіб, що дає змогу уникнути перебоїв у процесах виробництва й монтажу.

 

Забезпечення якості
На виробничій лінії використовуються допоміжні засоби, які вможливлюють високу відтворюваність виготовлення будь-якої продукції. Застосування динамометричних гвинтокрутів забезпечує надійність і міцність з’єднань. Це гарантує стабільно високу якість кожної окремої розподільної коробки для фотоелектричних установок. На останньому етапі виробництва має місце завершальна перевірка згідно зі стандартом IEC 61439. Після цього складається протокол перевірки. Усі комбіновані комутаційні пристрої, а також їхні електронні складники мають унікальні серійні номери, за якими завжди можна ідентифікувати той чи інший виріб.

SCB compact і SCB next generation  

Дві інтелектуальні концепції: розподільна коробка із зовнішнім запобіжником для ланцюжків сонячних модулів (32 ланцюжки) і розподільна коробка зі стандартним запобіжником (16 ланцюжків)

Переваги

  • Аналіз і консультування з урахуванням специфіки застосування
  • Оптимальне розташування пристроїв захисту від перенапруг
  • Використання найкращих з’єднувальних технологій і відповідних складників
  • Зменшення грошових витрат і витрат праці на електромонтаж
  • Відсутність потреби в окремих польових джерелах живлення
  • Економія місця під час монтажу завдяки компактній конструкції
  • Аналіз і консультування з урахуванням специфіки застосування

Продукція

ОписТипНомер для замовлення
Розподільна коробка для фотоелектричних установок, 32 ланцюжки, лінійний запобіжникSOL-SC1-32-0-FI-VMC-T1-SD1-222403683
Розподільна коробка для фотоелектричних установок, 16 ланцюжків, стандартний запобіжникSOL-SC1-16-0-F-VM-T1-SD1-112403682
ОписТипНомер для замовлення
Розподільна коробка для фотоелектричних установок, 32 ланцюжки, лінійний запобіжникSOL-SC1-32-0-FI-VMC-T1-SD1-22
Розподільна коробка для фотоелектричних установок, 16 ланцюжків, стандартний запобіжникSOL-SC1-16-0-F-VM-T1-SD1-11

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити