Рішення для керування сегментами

Огляд

Управління електростанціями: моніторинг і керування  

Управління електростанціями: моніторинг і керування

  • Для рентабельної експлуатації потужних сонячних електростанцій необхідні безперервні моніторинг і керування на рівні сегментів.
  • Випробуване та надійне рішення Array Control, що його пропонує компанія Phoenix Contact, допомагає проектантам і особам, відповідальним за експлуатацію установок, реєструвати всі дані та ефективно управляти електростанціями.
  • Це рішення зручне в монтажі та легко інтегрується в потужні фотоелектричні установки.

Застосування

Array Control  

Комбінація комутаційних пристроїв Array Control

Неперервність моніторингу й керування — необхідна умова для ефективної експлуатації потужних фотоелектричних установок.

Фотоелектрична установка потужністю порядку 10 МВт складається десь із 2500 ланцюжків, кожен з яких містить 20 сонячних модулів. Ця система включає в себе численні розподільні коробки для фотоелектричних установок, інвертори та додаткові моніторингові складники, такі як датчики контрольних сигналів, метеорологічні станції та вимірювальні пристрої.

Потрібно вимірювати велику кількість параметрів і обробляти результати вимірювань, керувати інверторами та передавати відомості про стан установки у вищерівневу систему управління даними.

Рішення

Через дуже великі обсяги даних сонячна електростанція ділиться на окремі сегменти (array). Комбінація комутаційних приладів Phoenix Contact Array Control містить, зокрема, контролер. Він за уніфікованою схемою збирає результати вимірювань, що надходять від інверторів, реєстраторів даних і вимірювальних пристроїв сегмента, і передає дані у вищерівневу систему SCADA, розташовану в центральній диспетчерській.

Заздалегідь запрограмовані функціональні блоки спрощують інтеграцію окремих складників у комплекс Array Control. У разі перевантаження мережі комплекс Array Control дає інвертору команду зменшити потужність. Крім цього, комплекс Array Control виконує численні діагностичні функції, наприклад, у разі падіння потужності одного з ланцюжків. На додачу до інших сигналів передбачено повідомлення про стан (наприклад, для захисту від викрадення або контролю відмов). Усі дані архівуються на період до 25 років.

За допомогою пропонованого компанією Phoenix Contact комплексу Array Control можна ефективно управляти фотоелектричними установками потужних сонячних електростанцій.

Моніторинг потужних фотоелектричних установок і керування ними  

Array Control — рішення для ефективної експлуатації потужних сонячних електростанцій

Переваги

  • Низькі витрати на проектування та експлуатацію завдяки інтелектуальним рішенням для автоматизації
  • Базовий комплекс для збору всіх важливих даних на рівні сегментів за уніфікованою схемою
  • Проста інтеграція різних інверторів, лічильників постійного струму та моніторингових складників на основі заздалегідь запрограмованих бібліотек функціональних блоків
  • Можливість масштабування в разі зростання вимог до обробки даних та їхнього обсягу

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити