Рішення для програмування фотоелектричних систем

Огляд

Програмна бібліотека Solarworx  

Програмна бібліотека Solarworx

  • Для безаварійної експлуатації фотоелектричної установки всі складники мусять бути придатні до роботи в суворих умовах.
  • Готові функціональні блоки спрощують введення в експлуатацію інверторів і вимірювальних пристроїв.
  • Функціональні блоки, що відповідають специфікації SunSpec®, — справжня знахідка для системних інтеграторів і користувачів.

Застосування

Запорука рентабельної експлуатації фотоелектричних установок — придатність усіх їхніх складників до довготривалої безвідмовної роботи в складних умовах. Однак навіть найкраще устаткування можна легко та безпомилково ввести в експлуатацію лише за наявності відповідного програмного забезпечення, перевіреного на практиці.

Готові функціональні блоки вможливлюють використання різних інверторів і вимірювальних пристроїв без працемісткого аналізу протоколів. Завдяки цьому під час програмування можна сконцентруватися на обробці даних і обміні ними.

Рішення

Функціональні блоки в бібліотеці Solarworx  

Готові функціональні блоки спрощують реалізацію проектів у галузі фотоелектрики

Компанія Phoenix Contact пропонує спеціалізовані програмні бібліотеки для фотоелектричних установок, які постійно доповнюються новими функціями.

Готові функціональні блоки вможливлюють простий обмін даними з інверторами. Наприклад, вони дають змогу зчитувати загальні дані інверторів, такі як серійний номер або тип. Крім цього, можливими є керування стежними системами фотоелектричних установок і визначення всіх поширених типів вимірювальних сигналів змінного та постійного струму, таких як поточна віддавана в мережу потужність або обсяг виробленої електроенергії. Більше того, не проблемою є й реєстрація специфічних для інвертора повідомлень про події та стани. Доповнюють спектр можливостей функціональні блоки та програмний шаблон для регулювання реактивної потужності фотоелектричної установки.

Спеціально для системних інтеграторів і користувачів систем на основі специфікації SunSpec® компанія Phoenix Contact розробила функціональні блоки, що відповідають цьому відкритому стандарту. Офіційна сертифікація об’єднанням користувачів SunSpec® очікується впродовж 2016 року.

До міжнародного об’єднання користувачів SunSpec® входять понад 70 учасників — спеціалістів у галузі сонячної енергетики. Ціль роботи цієї організації — установлення стандартів обміну даними, що дозволяють створювати рішення за принципом Plug-and-Play. Це зменшує вартість і складність сонячних систем і робить їх привабливішими для інвесторів.

Переваги

  • Спрощення проектування завдяки заздалегідь запрограмованим функціональним блокам
  • Надійна робота фотоелектричної установки завдяки комплексному тестуванню функціональних блоків
  • Гнучкість завдяки дотриманню міжнародного стандарту програмування IEC 61131
  • Постійне зростання обсягу функцій за рахунок регулярного розширення бібліотеки блоків

Продукція

ОписТипНомер для замовлення
Безліцензійні програмні бібліотеки для PC WORX, призначені спеціально для проектів у галузі фотоелектрикиSOLARWORX2403108
Бібліотека блоків SolarAdvanced для обміну даними з пристроями інших виробників, ліцензійний ключ на SD-картіSD FLASH 2GB APPLIC A2701190
Бібліотеки блоків SolarAdvanced і SolarControl для регулювання реактивної потужності, ліцензійний ключ на SD-картіSD FLASH 2GB SOL-PWR-CTR2400182
ОписТипНомер для замовлення
Безліцензійні програмні бібліотеки для PC WORX, призначені спеціально для проектів у галузі фотоелектрикиSOLARWORX
Бібліотека блоків SolarAdvanced для обміну даними з пристроями інших виробників, ліцензійний ключ на SD-картіSD FLASH 2GB APPLIC A
Бібліотеки блоків SolarAdvanced і SolarControl для регулювання реактивної потужності, ліцензійний ключ на SD-картіSD FLASH 2GB SOL-PWR-CTR

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити