Рішення для моніторингу дахових установок

Огляд

Працівник на даховій установці  

Моніторинг дахових установок

  • Серед інвесторів і користувачів, які прагнуть забезпечити оптимальну роботу фотоелектричних установок, росте попит на рішення для контролю та візуалізації.
  • Моніторингове програмне забезпечення PV Monitor+ збирає показники напруги та струму й передає їх на модульний мікроконтролер через комунікаційний модуль.
  • У разі виходу значень цих параметрів за верхню чи нижню межу заданого допустимого діапазону користувач отримує текстове повідомлення (SMS) і може втрутитися в роботу системи, якщо це потрібно.

Застосування

Виробнича будівля на сільськогосподарському підприємстві  

Завчасне виявлення несправностей — запорука рентабельності

Для забезпечення оптимальної рентабельності фотоелектричних установок недостатньо лише періодичного контролю сукупного обсягу виробленої електроенергії на лічильнику в місці віддачі електроенергії в мережу. Цей спосіб контролю не дає змогу виявляти короткострокові відхилення. До того ж, у такий спосіб неможливо знайти причини зменшення обсягу виробленої електроенергії шляхом зіставлення в часі з іншими подіями.

Крім того, пошук несправних частин установки вимагає додаткових витрат праці, адже лічильник у місці віддачі електроенергії в мережу показує лише загальну інформацію про установку в цілому. Лише якомога більш раннє виявлення позаштатних станів установки та знаходження несправних елементів дає змогу своєчасно усувати причини несправностей і забезпечувати стабільно високу продуктивність.

Необхідні умови для завчасного виявлення та знаходження несправностей
Для завчасного виявлення позаштатних станів мусять виконуватися зазначені нижче умови:

  • Неперервний контроль даних віддачі з боку як постійного, так і змінного струму.
  • Вимірювання обсягів виробленої електроенергії на рівні ланцюжків сонячних модулів. Ідеальний варіант — вимірювання на рівні окремих модулів, однак у більшості випадків він нездійсненний з економічних і технічних причин.
  • Наявність системи візуалізації, яка дає змогу в будь-який момент переглянути зібрані дані віддачі на мобільному пристрої керування або через веб-інтерфейс.
  • Своєчасне інформування персоналу про виявлені позаштатні стани (наприклад, за допомогою текстових повідомлень або електронної пошти)

Рішення

Напруговимірювальні модулі для восьми ліній  

Напруговимірювальні модулі для восьми ліній

Моніторинг постійного струму
Система SOLARCHECK включає в себе низку пристроїв для вимірювання струму та напруги. Відповідний комунікаційний модуль збирає сигнали від вимірювальних пристроїв і передає їх у вищерівневий мікроконтролер. Система SOLARCHECK має модульну конструкцію, яка дає змогу точно припасувати її до розмірів установки та схеми з’єднань. Оскільки польові пристрої отримують живлення через ті ж кабелі, що служать для передачі даних, для роботи системи потрібен лише один центральний блок живлення.

Моніторинг змінного струму
Вимірювальний пристрій EMpro вимірює, аналізує та передає параметри електроенергії, наприклад напругу, силу струму, потужність, споживання, вищі гармоніки та асиметрію мережі.

PV Monitor+  

Програмне забезпечення PV Monitor+ допоможе забезпечити стабільно високу продуктивність установок із номінальною потужністю до 500 кВт.

Модульний принцип
Програмне забезпечення PV Monitor+ здатне збирати дані від максимум 512 ланцюжків фотоелектричних модулів. Задавши правильні параметри, можна виводити дані для потрібної кількості ланцюжків. Ланцюжки можна додавати згодом.

Візуалізація за допомогою веб-інтерфейсу
Візуалізація даних за допомогою програмного забезпечення PV Monitor+ не потребує спеціальних знань із програмування. Дані фотоелектричної установки, зібрані програмним забезпеченням PV Monitor+, можна переглядати в будь-який момент без потреби в ліцензуванні. Дані зберігаються у форматі CSV на SD-карті; їх можна отримати за протоколом FTP або електронною поштою.

Топологія рішення для моніторингу дахових фотоелектричних установок

Рішення для моніторингу дахових фотоелектричних установок

Переваги

  • Швидке та просте введення в експлуатацію без навичок програмування
  • Довговічне та стійке до зовнішніх впливів рішення завдяки використанню міцних складників промислового класу
  • Постійне інформування незалежно від місцезнаходження за допомогою текстових повідомлень (SMS)

Продукція

ОписТипНомер для замовлення
Прикладна програма на базі контролера, призначена для аналізу всіх важливих параметрів продуктивності фотоелектричної установки через веб-інтерфейс. Розміщена на SD-карті.SD / 2GB SOL-PV-MON2701975
МікроконтролерILC 191 ME/AN2700074
Вимірювальний пристрійEEM-MA2502901363
Маршрутизатор/модемPSI-MODEM-3G/ROUTER2314008
АнтенаPSI-GSM/UMTS-QB-ANT2313371
Комунікаційний модульSCK-C-MODBUS2901674
Струмовимірювальний модуль на 8 ланцюжківSCK-M-I-8S-20A2903241
Струмовимірювальний модуль на 4 ланцюжкиSCK-M-I-4S-20A2903242
Модуль вимірювання напругиSCK-M-U-1500V2903591
ОписТипНомер для замовлення
Прикладна програма на базі контролера, призначена для аналізу всіх важливих параметрів продуктивності фотоелектричної установки через веб-інтерфейс. Розміщена на SD-карті.SD / 2GB SOL-PV-MON
МікроконтролерILC 191 ME/AN
Вимірювальний пристрійEEM-MA250
Маршрутизатор/модемPSI-MODEM-3G/ROUTER
АнтенаPSI-GSM/UMTS-QB-ANT
Комунікаційний модульSCK-C-MODBUS
Струмовимірювальний модуль на 8 ланцюжківSCK-M-I-8S-20A
Струмовимірювальний модуль на 4 ланцюжкиSCK-M-I-4S-20A
Модуль вимірювання напругиSCK-M-U-1500V

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити