Автономне енергопостачання

Автономне енергопостачання

Для складних умов

Стійкі до зовнішніх впливів рішення та компоненти для гібридних фотоелектричних систем здатні працювати в найсуворіших умовах навколишнього середовища.

Гібридні фотоелектричні системи використовуються не лише для постачання енергії у приватні оселі, але й у промислових цілях, наприклад, для живлення опріснювального та гірничого обладнання, устаткування сільськогосподарських підприємств, а також «віддалених від цивілізації» санаторно-курортних об’єктів.

Гібридні фотоелектричні системи часто розгортаються в суворих умовах навколишнього середовища. Тому витримувати жорсткі умови експлуатації мусять не лише генератори, енергоакумулятори та інвертори, але й відповідні пристрої керування та регулювання. Пропоновані компанією Phoenix Contact рішення та компоненти якнайкраще відповідають цим вимогам.

Переваги

  • Підвищення ефективності гібридної фотоелектричної установки за рахунок моніторингу та реєстрації напруги, струму й потужності
  • Висока гнучкість завдяки можливості розширення модульних мікроконтролерів і розмаїттю функції систем вводу/виводу
  • Послідовні протоколи для обміну даними з інверторами

Вимірювання параметрів електроенергії

Вимірювальна клема в системі  

Вимірювальна клема дає змогу контролювати всі потоки енергії

Вимірювальна клема для перевіреної часом системи вводу/виводу Inline реєструє всі параметри гібридної фотоелектричної системи — напругу, струм і потужність.

Це означає, що у нас можна придбати все необхідне для автоматизації та вимірювання параметрів енергії у промислових умовах. Вимірювальна клема вможливлює аналіз параметрів змінного струму. Можна реєструвати поточні значення для подальшого аналізу.

Регулювання параметрів електроенергії

Мікроконтролер у системі  

Мікроконтролер для ефективного управління розподілом енергії

Мікроконтролери Phoenix Contact не лише допомагають регулювати роботу комплектних гібридних фотоелектричних систем, але й забезпечують безперервний моніторинг і ефективне управління розподілом енергії.

Вони дають змогу отримувати сигнали вводу/виводу або дані від абонентів шини Modbus. Через інтерфейс Ethernet можна підключати також інші контролери та системи.

Інтерфейси для передачі даних

Модулі вводу/виводу в системі  

Швидке та просте збирання даних за допомогою модулів вводу/виводу

У нас ви знайдете багатий вибір модулів вводу/виводу та різноманітних функціональних клем.

Завдяки цьому можна призначити окремий модуль для збирання кожного різновиду аналогових і цифрових даних; ці модулі можна гнучко з’єднувати з контролером у послідовний спосіб.

Енергопостачання навіть у віддалених місцевостях

Для забезпечення надійної експлуатації гібридних фотоелектричних систем усі їхні компоненти мусять бути оптимально узгоджені між собою. Для керування всією системою та її регулювання можна використовувати мікроконтролери Phoenix Contact.

Вони управляють розподілом електроенергії та забезпечують вчасне отримання потрібних обсягів споживачами в різних місцях.

Автономне енергопостачання

Рішення для автоматизації завжди готові до роботи — навіть у суворих умовах навколишнього середовища

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити