Управління сонячною електростанцією: автоматизація та об’єднання в мережу

Управління сонячною електростанцією: автоматизація та об’єднання в мережу

Оптимальне об’єднання в мережу

Підвищте коефіцієнт корисної дії за рахунок інтелектуальної автоматизації та інтеграції установки в мережу.

Назад до Польові установки

Категорії

Скористайтеся перевагами безперервного збору робочих параметрів та інтелектуального управління даними, щоб підвищити коефіцієнт корисної дії та продуктивність фотоелектричної установки. За допомогою мережевих інфраструктурних компонентів Phoenix Contact можна об’єднувати польові фотоелектричні установки в безпечні та надійні мережі.

Інтелектуальні засоби автоматизації та візуалізації забезпечують можливість безперервного збору та аналізу даних, що надходять від польових установок. Окрім того, можна дистанційно обслуговувати польові установки через мережі загального користування.

Переваги

  • Низькі витрати на проектування та експлуатацію завдяки інтелектуальним рішенням для автоматизації
  • Безвідмовність мереж завдяки резервуванню
  • Передача даних згідно зі стандартами SunSpec® або IEC 61850
  • Швидке проектування завдяки спеціалізованим функціональним блокам

Об’єднання в мережу

Комутатор у системі  

Мережеві компоненти для безпечної експлуатації фотоелектричних установок

Вироби Phoenix Contact дозволяють швидко та просто об’єднувати польові установки в мережі. Створені в такий спосіб мережі мають резервування та захищені брандмауером.

Яким би середовищем передачі даних ви не користувалися, у нас знайдуться належні мережеві елементи для створення відмовостійкого комунікаційного рішення. Основою є продуктивні гігабітні комутатори, модеми та медіаконвертери.

Моніторинг і керування

Array Control у системі  

Безперервні збір і аналіз усіх даних фотоелектричної установки

Для рентабельної експлуатації потужних сонячних електростанцій необхідні безперервні моніторинг і керування на рівні сегментів.

Комбінація комутаційних пристроїв Phoenix Contact Array Control виконує цю функцію та збирає всі необхідні дані щодо поточної продуктивності сегментів, умов навколишнього середовища та стану інвертора. Ці дані передаються на вищий рівень — у систему SCADA, яка розміщена в центральній диспетчерській.

Автоматизація та візуалізація

Інсоляційні графіки для фотоелектричних установок  

Індивідуальні рішення для візуалізації роботи фотоелектричних установок

Безперервний контроль — запорука ефективного управління сонячною електростанцією. Компанія Phoenix Contact пропонує як стандартні, так і індивідуальні рішення для автоматизації й візуалізації роботи фотоелектричних установок.

У нас можна придбати інноваційні програмні продукти, як-от бібліотеки функціональних блоків, що відповідають стандарту IEC 61131. На додачу ми пропонуємо різноманітні драйвери для реєстраторів даних, а також інтерфейси для інверторів.

Array Control — рішення для ефективної експлуатації потужних сонячних електростанцій

Сонячна електростанція потужністю порядку 10 МВт складається десь із 2500 ланцюжків сонячних елементів і близько 20 сонячних модулів. Через дуже великі обсяги даних сонячна електростанція ділиться на окремі сегменти.

Кожний сегмент містить значну кількість розподільних коробок, інверторів і моніторингових компонентів.

Ефективна експлуатація фотоелектричних установок

Оптимальна продуктивність фотоелектричних установок завдяки збору робочих параметрів і управлінню даними

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити