Моніторинг і захист

Моніторинг і захист

Захист від перенапруг

Рішення Phoenix Contact забезпечують максимально можливу безпеку установок.

Назад до Дахові установки

Категорії

Пряме влучання блискавки у фотоелектричні модулі — не єдина можлива причина виникнення шкідливих перенапруг. Джерелом перенапруг можуть бути також поверхні модулів і провідники постійного струму.

Іншими причинами несправностей є пошкодження кабелів або фотоелектричних панелей. Нова система Phoenix Contact для відключення модулів дозволяє переводити всю дахову установку в безпечний стан у разі виникнення небезпеки або несправності, а також для проведення робіт із технічного обслуговування. Моніторингове програмне забезпечення, розроблене спеціально для дахових установок потужністю до 500 кВт, дає змогу негайно виявляти всі несправності та реагувати на них залежно від потреби.

Переваги

  • Корпуси всіх комплектів захищені від пилу та бризок води (IP65)
  • Швидкий монтаж — фотоелектричні комплекти постачаються в готовому до підключення стані
  • Максимальна безпека під час технічного обслуговування та у випадку виникнення небезпеки
  • Постійне інформування незалежно від місцезнаходження за допомогою електронної пошти або SMS

Захист від перенапруг

Пристрої захисту від перенапруг для дахових фотоелектричних установок  

Готові до підключення фотоелектричні комплекти для надійного захисту дахових установок

Компанія Phoenix Contact пропонує готові до підключення комплекти — надійні системні рішення для захисту інверторів, які встановлюються безпосередньо перед входами напруги постійного або змінного струму.

При цьому всі перенапруги зовнішнього походження відводяться безпосередньо в землю. Завдяки цьому інвертор та інші чутливі пристрої захищаються від перенапруг.

Відключення модулів

Відключення фотоелектричних модулів  

Інтелектуальне відключення окремих модулів

Нова система Phoenix Contact для відключення фотоелектричних модулів забезпечує інтелектуальне й безпечне відключення для технічного обслуговування або в разі виникнення небезпеки.

Її дуже легко інтегрувати як у нові, так і в наявні установки. Окрім того, вона устаткована інтелектуальним пусковим блоком, який забезпечує автоматичне повторне ввімкнення фотоелектричної установки в разі відновлення безпечних умов.

Продукція для моніторингу

Графічний веб-інтерфейс  

Рішення для моніторингу дахових установок

Моніторингове програмне забезпечення PV Monitor+ являє собою ефективне рішення для забезпечення стабільно високої продуктивності дахових фотоелектричних установок.

Значення напруги та струму надходять у модульний мікроконтролер. Якщо значення виходять за верхню або нижню задану межу, генерується сигнал тривоги, який надходить користувачу електронною поштою або у формі текстового повідомлення (SMS). Завдяки цьому ви завжди контролюєте продуктивність установки і можете негайно втрутитися в разі потреби.

Надійний моніторинг і захист дахових установок

Компанія Phoenix Contact пропонує різноманітну продукцію для дахових установок — пристрої захисту від перенапруг, системи відключення окремих модулів тощо.

Система відключення фотоелектричних модулів знеструмлює окремі модулі. Відключення здійснюється автоматично в разі виникнення несправності, а також при кожному вимкненні інвертора. Рішення для моніторингу зі спеціальним програмним забезпеченням PV Monitor+ розроблене для фотоелектричних установок комерційного призначення і гармонійно доповнює повний асортимент наших пропозицій.

Моніторинг і захист дахових фотоелектричних установок

Рішення для всіх потреб: від відключення модулів до контролю установки

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Візуалізація на основі веб-технологій

PV-Monitor — візуалізація на основі веб-технологій з використанням промислових компонентів.

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити