Модульні інвертори

Модульні інвертори

Спрощення монтажу

Нова універсальна з’єднувальна система дозволяє підключати модульні інвертори з обох боків — змінного та постійного струму.

Модульні інвертори монтуються безпосередньо на фотоелектричні модулі. Тому затінення або інші події, що викликають зниження потужності, більше не впливають на інші модулі. За рахунок цього можна досягти істотно вищої продуктивності.

Окрім того, можна забути про складні схеми підключення модулів. Шукаєте універсальну та просту в монтажі технологію з’єднання для модульних інверторів? Нова з’єднувальна система Phoenix Contact спеціально розроблена для інверторів модульного типу та задовольнить ваші потреби. Систему можна заздалегідь підготувати до підключення залежно від ваших вимог, щоб вам залишалося лише під’єднати її на місці монтажу.

Переваги

  • Триполюсний з’єднувач з механічним кодуванням (для захисту від неправильного підключення)
  • Максимальна надійність завдяки контактам SUNCLIX
  • Можливість використання модульних інверторів з вихідною потужністю 500 Вт
  • Універсальна з’єднувальна система для обох боків модульного інвертора (змінний і постійний струм)

Підключення пристроїв

Підключений мікроінвертор в системі  

Оптимальна потужність окремих модулів завдяки модульним інверторам

З’єднувачі постійного струму SUNCLIX, які можуть бути заздалегідь підготовлені для підключення інверторів або монтуватися вже в польових умовах, забезпечують високу потужність на рівні модулів і мають відмінну якість.

З’єднувачі змінного струму

З’єднувачі змінного струму для мікроінверторів  

Трійник змінного струму спеціально для модульних інверторів

Трійник змінного струму складається з двох триполюсних виводів, з’єднаних між собою магістральної лінією (Trunk Line) без ризику підключення з невірною полярністю.

Сторона сполучення, окрім гнізда для магістральної лінії (Trunk Line), має гніздо для відгалуження (Drop Line), призначене для з’єднання з інвертором.

Підключення до електромережі

З’єднувач для підключення мікроінвертора до мережі  

Спеціальні з’єднувачі позволяють подавати електроенергію в мережу

З’єднувачі для підключення до мережі — сполучна ланка між фотоелектричною системою та електромережею.

Залежно від конструкції системи підключення до мережі може здійснюватися за допомогою з’єднувача або сторони сполучення трійника змінного струму. Вільні кінці провідників укладаються в розподільну коробку або прокладаються через кабельну муфту в з’єднувальну коробку.

Підключення модульних інверторів

У разі використання модульних інверторів кожний окремий модуль завжди працює з оптимальною робочою точкою незалежно від того, чи затінений він у цей час.

У найсприятливіших умовах використання модульних інверторів може забезпечити сукупне збільшення продуктивності системи на 20 % порівняно з архітектурою інверторів, в основу якої покладено ланцюжки сонячних елементів. Нова штекерна система Phoenix Contact дає змогу підключати інвертори з обох боків (постійного та змінного струму).

З’єднувачі для модульних інверторів

Універсальна технологія з’єднання для сторін постійного та змінного струму модульних інверторів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити