Керування подачею живлення

Керування подачею живлення

Для стабільної роботи електромереж

Забезпечте надійне управління подачею живлення, не витрачаючи забагато часу на проектування.

Назад до Польові установки

Категорії

  • Рішення для експлуатації

    Високий рівень інформованості — важлива передумова для ефективної технічної експлуатації потужної сонячної електростанції.

Стабільність роботи електромережі залежить і від децентралізованих фотоелектричних установок. Організації, які відповідають за експлуатацію електромереж, задають в технічних умовах підключення фотоелектричних установок обов’язкові діапазони частоти та напруги в мережі, а також допустиму реактивну потужність. Для контролю дотримання цих вимог регулятори генераторів енергії, розміщені в місцях підключення до мережі, реєструють фактичну напругу та реактивну потужність.

На цій основі визначаються значення для регулювання інверторів. Рішення, яке складається з програмного та апаратного забезпечення Phoenix Contact, гарантує мінімізацію витрат праці на проектування систем регулювання подачі живлення.

Переваги

  • Регулювання подачі живлення в мережу згідно з технічними умовами енергопостачальних підприємств
  • Відображення параметрів електроенергії на пристрої простим натисканням кнопки
  • Індивідуальне довгострокове архівування завдяки ефективній технології бази даних
  • Індивідуальна звітність завдяки гнучким можливостям аналізу та оцінки даних

Регулювання подачі живлення

Контролер у якості регулятора подачі живлення в системі  

Мікроконтролери для оптимального регулювання подачі живлення

Ключовим складником системи регулювання подачі живлення є контролери Inline класу потужності 100, що програмуються згідно зі стандартом IEC 61131.

Для мікроконтролерів можна придбати безліч додаткових модулів. Електростанції можуть оптимально адаптувати це рішення до вимог конкретних фотоелектричних установок.

Інтеграція в мережу

Вимірювальний пристрій в системі  

Вимірювальний пристрій збирає важливі параметри фотоелектричної установки

Вимірювальні пристрої, які можна підключати до мережі, забезпечують централізований і місцевий моніторинг електричних параметрів. Завдяки цьому можна збирати всі необхідні параметри фотоелектричної установки за допомогою мікроконтролера та записувати їх у базу даних SQL.

Вимірювальні пристрої Phoenix Contact — належне рішення для оптимальної інтеграції фотоелектричних установок в електромережі.

Керування експлуатацією

Інтерфейс для керування експлуатацією фотоелектричних установок  

Графічний інтерфейс ПЗ для управління даними

Компанія Phoenix Contact пропонує сумісне з продукцією різних виробників програмне забезпечення для управління даними, яке допоможе збирати, архівувати та аналізувати робочі параметри (первинні або розрахункові).

Графічне відображення тенденцій і протоколювання вибраних параметрів уможливлюють ефективне й комплексне керування експлуатацією фотоелектричних установок.

Регулювання подачі живлення для стабільної роботи електромереж

Окрім підключення до системи керування подачею живлення зі сторони енергопостачального підприємства, дуже складним завданням є індивідуальне регулювання реактивної потужності.

Параметри мережі в місці підключення реєструються вимірювальними пристроями і передаються в центральну систему регулювання. Після цього значення регулювального впливу, розраховані на основі даних системи регулювання реактивної потужності, передаються в інвертор, яким устаткована установка.

Керування подачею живлення для фотоелектричних установок

Надійне регулювання віддачі енергії завдяки інтелектуальним засобам автоматизації Phoenix Contact

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити