Публічна телефонна мережа

Просто та швидко

Просто та швидко

Завдяки широкому покриттю публічна телефонна мережа доступна майже в кожній країні світу.

Просто та швидко за допомогою доступної по всьому світі мережі

Для тимчасового доступу до віддалених машин та установок Phoenix Contact пропонує аналогові модеми. Вони забезпечують можливість надзвичайно простого дистанційного технічного обслуговування за допомогою перевіреного комутованого з’єднання, навіть у найвіддаленіших куточках світу.

Наявна аналогова телефонна інфраструктура дозволяє використовувати широкосмугову технологію ADSL. Широкодіапазонний ADSL-маршрутизатор за допомогою виділеного каналу DSL-зв’язку з’єднує пристрої Ethernet або RS-232 з мережею
Інтернет. Через високошвидкісне Інтернет-з’єднання ви можете отримувати доступ до окремих машин, установок або усієї мережі Ethernet по всьому світі.


Передача даних через публічну телефонну мережу

До списку продукції для реалізації цього рішення

В цьому списку продукції ви знайдете компоненти, за допомогою яких ви можете використовувати це рішення для дистанційного керування/технічного обслуговування.

Максимальна гнучкість завдяки широкодіапазонному DSL-маршрутизатору

  • Інтегрована система комутації Annex A/B забезпечує можливість швидкого введення в експлуатацію на місці. При цьому відпадає необхідність виконання масштабних робіт з підготовки згідно з вимогами місцевих провайдерів.
  • Крім того, керування на базі WEB дозволяє з легкістю використовувати пристрої як DSL-модем або DSL-маршрутизатор залежно від специфіки застосування.
  • DSL-модем перетворює сигнал DSL на сигнал LAN.
  • DSL-маршрутизатор дозволяє використовувати додаткові вбудовані функції маршрутизації, наприклад, міжмережевий екран, VPN, NAT та ін.

 

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити