виділені лінії

виділені лінії

Через мідь і оптоволокно

Об’єднуйте пристрої в мережу просто та ефективно за допомогою існуючих каналів зв'язку.

Кабельні мережі

Ethernet-розширювач від Phoenix Contact забезпечує можливість швидкісного обміну даними, наприклад, через власні телефонні лінії. Дальність дії до 20 км досягається без спеціальних проводів Ethernet або
PROFIBUS.

Оптоволоконні перетворювачі необхідні для забезпечення високої електромагнітної сумісності (ЕМС) вашої установки. Широкий асортимент продукції Phoenix Contact включає в себе як послідовні пристрої, так і медіаконвертери для мереж PROFINET, EtherNet/IP та Modbus/TCP.


Резервні структури для найвищої експлуатаційної готовності

Незалежно від того, чи використовуєте ви мідні проводи для модернізації існуючих мереж, чи оснащуєте нові установки потужними оптоволоконними лініями, Phoenix Contact пропонує широкий асортимент продукції для реалізації запланованих мережевих рішень.

До списку продукції для реалізації цього рішення

В цьому списку продукції ви знайдете компоненти, за допомогою яких ви можете використовувати це рішення для дистанційного керування/технічного обслуговування.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити