Модульні клеми для швидкого електромонтажу

Модульні клеми для швидкого електромонтажу

Швидке підключення проводу

Клеми будь-якого типу, від прохідних до функціональних, оптимально адаптовані для виконання тих чи інших завдань.

Переваги для Вас

  • Швидкі та гнучкі можливості монтажу та введення в експлуатацію завдяки вставним з’єднанням
  • 60-відсотковий потенціал зменшення тривалості електромонтажу завдяки технології швидкого з’єднання
  • Електромонтаж без інструментів, 50-відсотковий потенціал зменшення необхідного зусилля завдяки технології Push-in
  • Заощадження коштів на зберігання запчастин на складі завдяки стандартизованим аксесуарам
  • Модульні клеми перевірені за стандартом EN 50155

Застосування

Рельсові транспортні засоби мають регулярно проходити технічне обслуговування. З одного боку, необхідно забезпечувати експлуатаційну безпеку рухомого складу, з іншого — якомога швидше повертати його на маршрут.

Тому компоненти, які втратили відповідність технічним вимогам або мають розрахунковий строк експлуатації, що добігає кінця до наступного планового технічного обслуговування, повинні замінятися швидко.

Рішення

При заміни електричних компонентів особливо відзначаються рішення на основі вставних модульних клем. Технології швидкого з’єднання IDC та Push-in забезпечують істотні переваги з точки зору електромонтажу.

Вставні клеми для модульного електромонтажу

Рішення для вставного з’єднання COMBI  

Рішення для вставного з’єднання COMBI

Відповідний вибір для зручної заміни комплектних модулів на залізничному рухомому складі — вставні клеми Phoenix Contact. Модулі можуть ще на заводі устатковуватися штекерами COMBI. Завдяки цьому електромонтаж на місці виконання робіт здійснюється особливо швидко, а помилкам надійно запобігають різноманітні варіанти механічного кодування частин штекера.

Штекери COMBI, як і модульні клеми, постачаються з різними технологіями з’єднання — гвинтовим, пружинним, Push-in та швидким підключенням. Система вставних елементів номіналом 41 А та 1000 В підходить для передавання і сигналів, і електроенергії. До того ж система витримує дуже високі вібраційні навантаження. І клеми, і з’єднувачі мають захист від дотику. Пропонується також широкий асортимент аксесуарів: від фіксаторів до конструкцій для під’єднання екрана.

Клеми швидкого з’єднання

Модульні клеми з технологією швидкого з’єднання  

Зменшення тривалості монтажу за допомогою клем швидкого з’єднання

Важлива відмінність технології швидкого з’єднання — запатентовані ножові контакти. Зняття ізоляції з провідника непотрібне. Для встановлення надійного контакту та з’єднання провідників достатньо виконати одну операцію — викруткою привести в дію компактний поворотний важіль.

Оскільки провідник підключається без попередньої обробки, економія часу порівняно з іншими способами з’єднання може сягати 60 %. Окрім того, модульні клеми з технологією швидкого з’єднання найкращим чином підходять для використання в обмежених просторових умовах.

З’єднувальні клеми Push-in

Модульні клеми з технологією Push-in  

Електромонтаж без інструментів за допомогою технології Push-in

Перевага технології з’єднання Push-in — дуже легке безпосереднє вставлення. Монтаж здійснюється без інструментів, а зменшення зусилля, потрібного для підключення, може сягати 50 %, що спрощує роботу персоналу та зменшує тривалість технічного обслуговування.

Але переваги з’єднання Push-in стосуються не лише монтажу. Для заміни компонентів також не потрібні спеціальні інструменти. Провідники легко та швидко від’єднуються за допомогою вбудованого важеля.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити