Реле для безпечного керування гальмами

Реле для безпечного керування гальмами

Надійна комутація залізничного обладнання

Залізничні реле забезпечують гальванічну розв’язку між датчиками та системою керування.

Переваги для Вас

  • Оптимальна робота реле в разі використання електронних пристроїв, розрахованих на широкий діапазон напруги
  • Розширений діапазон температур і вхідної напруги до класу TX
  • Міцне вставне реле: розраховане на миття (ступінь захисту RTIII), нечутливе до пилу та вологи
  • Стійкість до ударних і вібраційних навантажень відповідно до стандарту DIN EN 50155
  • Захисне розділення котушки та контакту відповідно до стандарту DIN EN 50178

Застосування

Система керування гальмами — одна з систем залізничного рухомого складу, від якої залежить безпека. У певних ситуаціях застосування в систему керування гальмами можуть інтегруватися додаткові функції, наприклад гальмування з урахуванням навантаження або екстрене гальмування. Для екстреного гальмування, окрім дискових гальм, використовуються допоміжні системи.

Рішення

Залізничні реле Phoenix Contact  

Залізничні реле Phoenix Contact

Для керування додатковими гальмівними системами застосовуються спеціальні релейні модулі Phoenix Contact. Для ввімкнення додаткового гальма, наприклад магніторейкового, має бути виконаний ряд умов: енкодери на осях вагонів безперервно збирають і аналізують дані про швидкість руху.

Починаючи з визначеної швидкості передається сигнал на залізничне реле. Електромеханічне реле пропускає 24-вольтний сигнал постійного струму та передає його в центральну систему керування. Окрім того, реле забезпечує гальванічну розв’язку між колами польових датчиків і системи керування.

Характерні для рельсових транспортних засобів сигнали перешкод, так звані перехідні перешкоди, відфільтровуються. Завдяки цьому центральна система керування захищена від перенапруг і струму перевантаження, а всі важливі для безпеки функції виконуються бездоганно.

Надійні контакти з твердим золотим покриттям

Надійне перемикання залізничних реле забезпечується контактами з твердим золотим покриттям. Золоте покриття запобігає утворенню на контактах стороннього шару внаслідок окислення. Однак лише наявність позолочених контактів не завжди означає, що реле є залізничним, адже такі контакти використовуються й у інших промислових системах, де потрібно перемикати незначні навантаження та сигнали.

Модуль PLC.../21RW є спеціальним реле в першу чергу завдяки відповідності залізничному стандарту EN 50155. Електромеханічні реле загального призначення мають відповідати стандарту EN 61810.

Екстремальні температури — не рідкість

Залізничні реле розраховані на роботу в розширеному діапазоні температури та вхідної напруги. Цього вимагає стандарт EN 50155, оскільки на практиці багато що залежить від здатності обладнання витримувати екстремальну температуру навколишнього середовища.

Розподільна шафа системи керування гальмами залізничного рухомого складу встановлюється, зокрема, під пасажирським салоном у так званому вагонному ящику. Вагонний ящик виготовляється зі сталі та не має теплоізоляції. Залежно від пори року та місця експлуатації залізничного рухомого складу температура всередині вагонного ящика може значно відрізнятися від температури навколишнього середовища на промислових підприємствах.

У крайніх випадках вхідна напруга може складати до 125 % від номінальної, а температура навколишнього середовища може сягати 70 °C. У зв’язку з підвищенням напруги через релейний модуль протікає більше струму, що веде до інтенсивнішого самонагрівання. У поєднанні з високою температурою навколишнього середовища це призвело б до передчасної відмови звичайного релейного модуля.

Інші сфери застосування залізничних реле

Залізничні реле Phoenix Contact застосовуються в різних системах рельсових транспортних засобів, наприклад у системах керування вакуумними туалетами. У цьому випадку реле також виступає сполучною ланкою між польовим рівнем і центральною системою керування, забезпечуючи гальванічну розв’язку.

Розроблені спеціально для залізничної галузі модульні реле з габаритною шириною лише 6,2 мм мають гнучкі можливості підключення, а тому зручні в обслуговуванні.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити