Назад до огляду

Випробування на удар і вібрацію

Випробування на удар за стандартом IEC 60068-2-27

Графік ударних навантажень при 3 мс/350 г  

Графік ударних навантажень

Ударні навантаження (ступінь інтенсивності за стандартом DIN EN 50155)

Це випробування застосовується для перевірки та документування стійкості клемного з’єднання до нерегулярних ударних навантажень різної інтенсивності. Відповідні ступені інтенсивності визначаються згідно зі стандартом DIN EN 50155 або DIN EN 61373 (європейський стандарт на залізничне обладнання) з метою моделювання навантажень, властивих для рухомого складу залізничного транспорту.

Для визначення параметрів удару задаються прискорення та тривалість. Відповідно до стандарту IEC 60068-2-27 завдаються три удари в позитивному та негативному напрямку по кожній із трьох осей координат (x, y, z). Модельовані прискорення сягають 50 м/с² за тривалості удару 30 мс. На клемному з’єднанні не має залишатися пошкоджень, які можуть ускладнити подальше використання. Під час випробування здійснюється спостереження за станом контакту на зразку, що випробовується. Максимально допустима за залізничним стандартом тривалість переривання контакту становить 1 мкс.

Модульні клеми Phoenix Contact легко витримують ці ударні навантаження, а тому добре підходять для застосування в умовах сильної тряски.

Назад угору

Випробування на вібрацію за стандартом DIN EN 61373

Випробування на вібрацію за стандартом DIN EN 61373  

Випробування на вібрацію за стандартом DIN EN 61373

Широкосмугові випадкові вібрації (ступінь інтенсивності за стандартом DIN EN 50155)

В транспортних технологіях модульні клеми завжди піддаються дії вібрацій і тряски. Для максимально точного відтворення струсів, що мають місце на практиці, зразки, що випробуються, піддаються широкосмуговій випадковій вібрації. Під час цього на модульну клему та під’єднаний провідник діють такі самі прискорення, як і в реальних умовах експлуатації.

Під час випробування категорії 1b частота вібрації змінюється від 5 до 150 Гц. Ефективне значення прискорення сягає 5,72 м/с². Зразки випробовуються по п’ять годин по кожній осі координат (x, y, z). Окрім власне стійкості до вібрацій під час випробування контролюється електричний контакт. На модульних клемах не має залишатися пошкоджень, які можуть ускладнити подальше використання. Окрім того, максимально допустима під час випробування тривалість переривання контакту становить 1 мкс.

Модульні клеми Phoenix Contact з будь-якою технологією з’єднання відповідають цим суворим вимогам до вібростійкості.

Назад угору

Випробування на вібрацію за стандартом IEC 60068-2-6

Випробування на вібрацію за стандартом IEC 60068-2-6  

Випробування на вібрацію за стандартом IEC 60068-2-6

Це випробування підтверджує стійкість клемного з’єднання до впливу тривалих вібрацій. У ході нього на зразок, що випробовується, передаються гармонічні синусоїдальні вібрації, що моделюють дію обертальних, імпульсних або коливальних зусиль. Випробування здійснюється по всім трьом осям координат (x, y, z).

Під час випробування частота вібрації змінюється від 5 до 150 Гц зі швидкістю в одну октаву на хвилину. Ефективне значення прискорення сягає 50 м/с². Зразки випробовуються по дві години по кожній осі координат (x, y, z). Під час випробування додатково контролюється електричний контакт. На модульних клемах не має залишатися пошкоджень, які можуть ускладнити подальше використання. Окрім того, максимально допустима під час випробування тривалість переривання контакту становить 1 мкс.

Незалежно від технології з’єднання наші вироби проходять стандартне випробування без переривання електричного контакту. Тому вони чудово підходять для експлуатації в складних умовах, де клемне з’єднання має зберігати надійність навіть під час сильної тряски.

Назад угору

Назад до огляду
Інші випробування

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити