Продукція для маркування залізничного обладнання

Спеціалізований асортимент маркувальної продукції

Повний спектр продукції для маркування

Високоякісне маркування згідно з чинними стандартами за допомогою системи MARKING system.

Переваги для Вас

  • Від планування до готового маркування — за допомогою програми для маркування CLIP PROJECT
  • Широкий спектр матеріалів, що відповідають залізничним стандартам
  • Простий і швидкий монтаж маркувальних елементів у форматі UniCard
  • Вибір способу маркування за бажанням: використання матеріалу з попередньо нанесеним маркуванням або індивідуальний друк на матеріалі

Застосування

У залізничній галузі дуже важливу роль грає вогнестійкість. Важко знайти іншу галузь, де б висувалися такі самі суворі вимоги до деталей і компонентів, які поширюються й на відповідні маркувальні матеріали. Нанесення однозначного маркування відповідно до потреб починається ще на етапі виробництва рельсових транспортних засобів. Лише так можна гарантувати надійне та швидке виконання робіт з технічного обслуговування в майбутньому.

Рішення

Звичайні рішення для маркування мають лише обмежену придатність для використання на залізниці. Тому виробники віддають перевагу матеріалам, що не містять галогенів. Ми пропонуємо багатий вибір продукції з безгалогенних матеріалів, що мають високу вогнестійкість. У нашому асортименті знайдуться вироби для маркування клем, проводів, кабелів, а також пристроїв і установок.

Довговічні вироби для маркування проводів і кабелів

Готові до під’єднання термоусадочні трубки  

Готові до під’єднання термоусадочні трубки

Термоусадочні трубки типу WMS не містять галогенів і розраховані на експлуатацію в діапазоні температури від -55 до +135 °C.

Тримачі для маркувальних табличок  

Тримачі для маркувальних табличок

Маркувальні елементи, що належать до лінійки продукції KMK HP, служать водночас для маркування та зв’язування проводів і кабелів. Спеціально оброблений полікарбонат відповідає вимогам залізничної галузі.

Маркувальні елементи для кабельної продукції сертифіковані за стандартами DIN EN 45545-2, NF F 16-101/16-102, DIN 5510-2 та DIN EN 50155. Вони належать до класу вогнестійкості UL 94 V0 і розраховані на діапазон температури від -40 до +125 °C.

Корисним доповненням до маркування для кабелю KMK HP стануть кабельні стяжки WT-HP HF та вставні таблички UCT-EMP у форматі UniCard.

Маркувальні матеріали у форматі UniCard

Маркувальні матеріали у форматі UniCard  

Маркувальні матеріали у форматі UniCard

Наші маркувальні елементи у форматі UniCard виготовляються з поліаміду 6.6. Завдяки цьому вони досягають рівнів I=3/F=2 згідно з класифікацією, викладеною у стандарті NF F 16-101/16-102.

Матеріали підходять для нанесення маркування за допомогою високошвидкісного принтера BLUEMARK CLED.

Зручне планування та маркування за допомогою CLIP PROJECT

Програмне забезпечення для маркування CLIP PROJECT  

Програмне забезпечення для маркування CLIP PROJECT

Програмне забезпечення для маркування CLIP PROJECT складається з двох частин:

  • CLIP PROJECT Planning для швидкого та зручного планування й проектування технічно бездоганних клемних колодок.
  • CLIP PROJECT Marking для нанесення індивідуального маркування практично в будь-яких випадках застосування.

Від планування та підготовки документації до готової клемної колодки з оптимальним маркуванням — усе це під силу програмі CLIP PROJECT. Це програмне рішення доповнюється інтерфейсами для інтеграції в популярні системи CAE, такі як Eplan і Ruplan.

Необхідні для маркування дані з великою зручністю для користувача автоматично зчитуються з конструкційних параметрів та імпортуються в програму. На завершальному етапі користувач може друкувати маркування на власному обладнанні або замовити послугу маркування в компанії Phoenix Contact.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити