Оптоволоконні кабелі для комунікаційних мереж

Оптоволоконні кабелі для комунікаційних мереж

Великі відстані, максимальна стійкість до перешкод

Оптоволоконна технологія — найкращий вибір для з’єднання, стійкого до перешкод, і покриття великих відстаней.

Переваги

  • Максимальна надійність навіть в умовах дуже сильного електромагнітного випромінювання завдяки передачі даних по оптичним каналам
  • Максимальна дальність передачі на максимальних швидкостях завдяки застосуванню оптоволоконної технології
  • Автоматичне поперечне з’єднання шинним з’єднувачем для DIN-рейки дозволяє створювати модульну конструкцію станцій

Застосування

Північно-південна залізнична магістраль проходить веде з Берліну через головний вокзал і Потсдамську площу до станції Зюдкройц. Уздовж цієї магістралі прокладено комунікаційну мережу для системи живлення середньою напругою, яка з’єднує 17 підстанцій.

Рішення

Комунікаційна мережа для системи живлення середньою напругою виконана на основі оптоволокна. До переваг оптоволоконної технології належать розділення потенціалів і стійкість до електромагнітних перешкод, особливо поблизу 10-кіловольтних пристроїв розподілу. На кожній станції встановлено кілька середньовольтних розподільних пристроїв, які відповідають за електричне живлення. Підстанції розташовані в безпосередній близькості до вокзалів, а також у стратегічних точках уздовж північно-південної магістралі.

Оптоволоконна технологія Phoenix Contact служить для з’єднання підстанцій із системою керування вищого рівня, а також для обміну даними між місцевими блоками керування, а також захисними і керівними пристроями полів середньої напруги.

Модульність і безперервне виведення сигналу стану

Переконливі переваги оптоволоконної системи PSI-MOS — модульність і безперервний аналіз потужності сигналу, що приймається. Завдяки цьому не потрібно проводити складні вимірювання параметрів оптоволоконних ліній.

Відображення потужності отриманого сигналу безпосередньо на пристрої у вигляді чотириступінчастої гістограми дозволяє навіть непідготовленому персоналу без дорогого обладнання оцінювати якість передачі даних у оптоволоконній лінії за тривалі проміжки часу.

Стійкий до перешкод обмін даними на великій відстані

Оптоволоконні конвертери PSI-MOS  

Модулі PSI-MOS з безпосередньою індикацією якості сигналу

Оптоволоконні конвертери PSI-MOS найкраще підходять для систем із великою протяжністю ліній передачі та суворими вимогами до електромагнітної сумісності. Модульна конструкція вможливлює індивідуальну побудову комунікаційних концентраторів. Завдяки цьому можливі різні варіанти топології: «лінія», «зірка», «кільце з резервуванням».

У концентраторі PROFIBUS можна з легкістю комбінувати всі середовища передачі. Пристрої сполучаються за допомогою шинних з’єднувачів для DIN-рейки. Завдяки цьому є можливість швидко та просто комбінувати такі технології, як мідь, оптоволокно, бездротова передача даних і SHDSL.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити